Bilmek istediğin her şeye ulaş

Başbakanın bugünkü Youtube ve Facebook kapatma açıklamalarından yola çıkarsak; inploid ilerleyen zamanlarda hükumetin veya gelecek hükmedenlerin etkisinde olacak bir yapıya sahip midir? inploid bugünkü medyanın kontrol edildiği gibi hükumet tarafından kontrol edilebilecek midir?

Başbakanın bugünkü youtube ve facebook kapatma açıklamalarından yola çıkarsak; inploid olarak bir patlama yaşayacağınızı öngörüyorum. dolayısı ile daha fazla büyüme, daha fazla içerik kontrol mekanizmasının çalışması olacaktır. Zamanı geldiğinde hükumet siz kuruculara; içeriği kontrol altına almalarını söyleseler sizin tepkiniz ne olacaktır? Karara uyacak mısınız veya aynı şekilde devam edecek misiniz? Bugünkü rte'nin açıklamasından sonra çok karamsar oldum öğrenmek isterim.Düzenle
Inploid'de uzun zamandır bulunanlar bilirler, burada olabildiğince objektif olarak her türlü konuda bilgi paylaşımı yapılmakta, tartışmalarda herhangi bir konuda fikir alış verişi yapılabilmektedir. Biz, bu platformda her konuda kullanıcıların kendilerini ifade etmelerini, tecrübelerini paylaşmalarını sağlamak için, komünitenin de odukça etkin bir şekilde platformun yürütmesine katkıda bulunduğu bir yapı kurmaya çalışıyoruz. Hiç bir siyasi kurum, kuruluş ve ideolojiye bağlı değiliz. Bizim kendi kararlarımıza bağlı olan, kendi imkanlarımızın elverdiği her şartta da böyle kalmaya devam edeceğiz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

154 Görüntülenme5 Takipçi1 Yanıt