Bilmek istediğin her şeye ulaş

Başınızdan esrarengiz bir olay geçti mi?

Ben doğa sporları ile uğraşıyorum ve çok değil birkaç hafta önce arkadaşlarımla dağa çıkmıştım. Bir kamp alanı oluşturduk ve yemek yerken yayla yolunda bir araba ezan sesini sonuna kadar açmış ve aşağıya iniyordu. Tam bizim ile aynı hizaya geldiğinde durdu ve 15 sn sonra yoluna devam etti. Tüm bunlar olurken hava zifiri karanlık ve yaylaya değişik bir sis çökmüştü.Düzenle
Yumurtayı tavaya kırdım.
tuz nerde diye dönüp tuzu masadan aldım.
yumurta kırılmamış duruyordu
tuzu masaya bıraktım , yumurtayı kırdım.
tekrar masaya döndüm tuzu aldım.

yumurta kırılmış bir şekilde tavada pişiyordu. Tuzu attım ve pişirdim.

o an içimde büyük bir korku oluştu , bu döngüyü sonsuza kadar yaşayacakmışım hissi..

yumurtayı ilk seferde kırdığıma eminim !
  • Paylaş
Yaşadım, var oldum, evrende bir gezegen üzerindeyim, etrafım çok ilginç varlıklarla kaplı ve ben bir insanım. Bunlar esrarengiz üstü bir esrarengizliğe sahip.
  • Paylaş
Bir süre sabahları evin farklı yerlerinde uyandım. Sonradan anladık ki, bende hafiften bir uyur gezerlik varmış. İlk deneyim, farklı duygular yaşatmıştı.
  • Paylaş
En fazla 15 yaşında olmalıyım. Yaz günü akşam saat 10 civarı kardeşimle tv izlerken bir anda perdenin alışıla gelmemiş bir şekilde havalandığını gördüm. Noluyor yav diye bakarken perdenin altından siyah belli belirsiz bir insan ayağının odaya girdiğini gördüm , yavaşça yukarı doğru baktığımda ise tamamen bir insan silüeti gördüm, o şokla ne olduğunu anlamış olacağım ki hiç bir tepki vermedim. O şey(!) yavaşça arkama doğru geçti ve yaklaşık 2 dakika boyunca orda kaldı. Şimdi böyle bir şey yaşasam büyük ihtimalle kafayı yemiş olurdum ama o zaman öylece durdum, arkamda bir şeyin olduğunu bilmeme rağmen.. Sonra perde tekrar havalandı ve o ayağın tekrar dışarı çıktığını gördüm. Aradan 8 sene geçmesine rağmen hala etkisinde olduğum olaydır , hayal görmüş olsam bile psikolojimi baya alt üst etmişti.
  • Paylaş
Ben mutfaktaydım buzdolabının kapağını açtım arkamı döndüm bir şeyler almak için tekrar buzdolabına döndüğümde kapağı kapanmıştı. : D
  • Paylaş
Daha önceden izlemedigim bi filmin sahnelerini rüyamda gördügümü zannediyorumm...
  • Paylaş