Bilmek istediğin her şeye ulaş

Batılı ülkeler arasında şimdiden Libyanın `tatlı petrolü rekabeti başladı. Emlak kralı Trump da bu savaşa katılarak "Libyanın petrolü savaş ganimetimiz. Almazsak asiler bizden daha zengin olacak" diyenlere lanet okuyup nefretinizi onların soylarına soplarına yedi ceddilerine küfür ediyor musunuz?

KÜfür etmiyorum, toplumlar hak ettiği şekilde yönetilir cünkü, Kaddafi Libya denen kabilelerden tekil ülkeyi 30 yıl öneye göre daha saygın, daha kaliteli, daha zengin yapmış, biraz deli, biraz diktatör ama sonuçta halkına refah vermeyi başarmış sıradıışı bir liderdi, peki bu halk ne yaptı o adamı 7,65 mm bir tabanca ile öldürdü. bu dakkadan sonra libya halkı ne tür bir lanetle yaşarsa yaşasın kendi tercihini yapmıştır. ve hak ettiğ ne ise onu yaşayacaktır.

Tercih insanarın özgür iredesesidir o halk eğer kapitalizme köle olmayı ve sömürülmeyi seçtiyse yapacak bir şey yok.

Tıpkı şu anda bizim ülkemiz gibi işsizlik had safhada, kayırma yandaşlık aldı başını gitti, arzular kanun olarak karşımıza çıkıyor bir gece de hemde peki bunu kim talep ediyor %50 dediğimiz bir kesim. o halde bu halkta bu bağnaz yolda o acıyı mecbur yaşyacak yada uyanacak sırtındaki küfeyi görecek.


Eşşek bile bir çukura ikinci kere düşmezken insanoğlu ısrarla aynı çukura düşüyorsa ve bunu da göremiyorsa hatta üçüncü kez o çukura düşeceğini söylüyorsa hak ettiği biçimde yönetilecektir.


  • Paylaş
Bakınız haberin devamı :
  • Paylaş
Ayrıca OPEC başkanı ganeme göre Libyada yaşananlar petrol adına cesaret vericiymişmiş!:Allah belanızı versin gelişmiş ülke diye geçinen vahşiler!
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

364 Görüntülenme3 Takipçi3 Yanıt