Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bazen zihinsel olarak insan çok yorgun hissediyor ve gidip bir yerlerde kaybolmak istiyor. Yani ben öyle hissediyorum. Böyle bir durumda ne yapılmalı?

Yorgunluğun tek tedavisi dinlenmektir. Zihni dinlendirmek tabii ki vücudu dinlendirmekten farklı yöntemlerle olabilir. Nasıl eve döndüğünüzü hatırlayamayacak kadar çok içerek de zihninizi dinlendirebilirsiniz, bütün gece dans ederek de. Aynı şeyi ibadetle de yapabileceğiniz gibi deniz kenarında oturup hiçbir şey düşünmeden ufka bakarak da yapabilirsiniz. Zihni dinlendirmenin yolu bir süre düşünceleri kafadan atmaktır, en yaygın zihin dinlendirme yolu aptal kutusuna bakmaktır... .
  • Paylaş
Mola verilmeli, o işe, o düşünceye, o insana, yetmiyorsa hayata... .
  • Paylaş
Hiçbir sorun her zaman her an devam etmez. Sorunun olmadığı istisnai zamanlar mutlaka vardır. Siz de cümlenizde "bazen" kelimesini kullanmışsınız, bu da bu yorgunluk sorununun olmadığı zamanlar olduğunu varsayabileceğimi düşündürüyor.
Peki, bu sorunun olmadığı zamanlar ne yapıyorsunuz. Nasıl oluyor da bu sorun ortaya çıkmıyor?
Ben size ilk olarak bu soruların cevabını aramanızı öneririm. Bu cevaplarda gizli bir çözüm bulmanız gayet olası. Eğer sorun hayatını etkileyecek bir düzeye gelirse de mutlaka yardım almalısınız.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

346 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt