Bilmek istediğin her şeye ulaş

Beğen butonuna basmadan önce kullanıcının diğer cevaplarına bakıp fikir ediniyor musun ya da tek cevapla mı değerlendiriyorsun?

Neden böyle bir şey yapılmasını istediniz biraz daha açıklar mısınız? Bir yorum yazdım ve soruyu yanlış anlamış olabileceğime ihtimal verip yanıtlamadım şuan. Eğer biraz daha açarsanız fikir yürütebilirim.
  • Paylaş
2

İnsan, beğendiğim bir cevap oluyor sonra diğer cevaplarına bakıp o kişi hakkında fikir edinmeye çalışıyorum,eğer bana her konuda taban tabana zıt biriyse beğen butonuna basmıyorum,sonrada acaba haksızlıkmı ettim diye düşünüyorum.

Aykut Kardaş, Bu bana biraz garip ve olması gerekenin dışında gibi geldi. Sonuçta beğen diye basılan buton kişinin o konudaki verdiği yanıta aittir. Kişinin diğer konularda ne düşündüğü, ne yaptığı o butonun alakasını kapsamaz.

@unknow a katılıyorum. ''Beğendim'' veya ''beğenmedim'' butonunu kullanırken kişilerin genel fikirlerini oylamıyoruz. Bu yüzden beğenmek için diğer cevaplarını yada sorularını incelemem. 

  • Paylaş
Genelde fikirlerini beğeniyorsam takip et butonunu kullanıyorum sadece bir yorumunu beğeniyorsam beğen butonuna basıyorum.
  • Paylaş