Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ben 11. Sınıf öğrencisiyim. TM bölümü sectim ama psikoloji mi yoksa rehber ögretmenliği mi tercih edeyim bilmiyorum. Nasıl ilerlemeliyim?

hangisi daha kolay ?yardımcı olabilir misiniz??Düzenle
Merhaba, öncelikle kendi kişiliğini bulmalısın. Eğer maddi açıdan düşünürsen ben her iki bölümde de başarılı olabileceğini düşünmüyorum.Mesleklerin uğraş alanlarına inip, mezun olduktan sonra da o mesleğe kendinden bir şeyler katıp katamayacağını tartmanı öneririm.Umuyorum ki benliğin sana doğru cevabı söyleyecektir :) Sevgiler. .
  • Paylaş
2

Seksi Kız, Niye ki maddiyati yok mu bu mesleklerin

Kübra Gül, Hangi bölümü okursanız okuyun o mesleği yaptığınızda mutlaka bir maddi karşılık alırsınız.Fakat sizi tatmin eden maddiyata ulaşmak için çalışmak ve çabalamak gerekir.Mutlu olmadığınız,size uygun olmayan ve keyif almadığınız bir meslekte ise ne yazık ki bu pek mümkün olmayacaktır..

Psikolojide ilerlersen iyi para var : D işini iyi yapacaksan ve severek yapacaksan giriş işe yoksa her türlü hem kendine hem ülkeye zarar olursun. Ama her yerde olduğu gibi her kulvarda kendini geliştirmenin yolu var. Bu yol ise çok çalışmak
  • Paylaş
İnsan yetiştirmek istiyorsan rehberlik bölümünü seçmelisin.
  • Paylaş
1

Seksi Kız, Tesekkur ederim sagolun

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

19 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları