Bilmek istediğin her şeye ulaş

5.sınıfa gidiyorum. Sınıf arkadaşımı seviyorum. Çocukla göz göze geliyoruz bazen hatta bir kere kursta durduk yere benim konumu açmış ama başka bir kızla falan uğraşıyor sırasının altında ismim yazıyor ama dediğim gibi başka bir kızla oynuyor ya da uğraşıyor. Beni seviyor mu?

Soruyu okurken biraz duygulandım, eğer belirtiler hissediyorsan ve sende duygularından eminsen bunu onunla paylaşmanı tavsiye ederim başkasıyla oynaması gibi ufak ayrıntılarla bulandırmamalısın aklını belki senden çekindiği için seninle oynayamıyordur, küçük kalbindeki masumane aşkını kaybetme :)
  • Paylaş
Oğlum Deniz Can 3. Sınıfa gidiyor. O da benzeri bir durum yaşamıştı. Arkadaşı hep onunla oynamak istiyormuş. Ama onun erkek grubuyla oynaması gerekiyormuş. O kız çocuğunun bir arkadaşı da o gruba yakın olduğundan onunla oynuyormuş. Sen de arkadaşına yakın kişilerle bir araya gelip hep beraber oynayabilirsin. Minik kalplerinizi oyun ve sevgiyle doldurun canlarımız.
  • Paylaş
Hahaha çok tatlısın ya : D samimiyet bu işte
  • Paylaş
Bence evlenin.
  • Paylaş
2

Dilan Dogan, Kızcağzım daha beşe gidiyon.Neyin aşkı ya???Okuyunca çok güldüm:D

Insan, Yaa tamam da aşık olabiliyo ise evlene de bilir. Bu gayet doğaldır. Zaten bence dedim. Neden bu kadar toplumun takipçisisiniz anlamıyorum. İsyan edin biraz, isyan :D

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

112 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları