Bilmek istediğin her şeye ulaş

Beta aşamasındaki bir web projesi için en iyi yatırımı nerden bulabiliriz?

Yatırım şirketleri ne tür projelere yatırım yapar, yatırım yaparken proje değerlendirme süreçleri nasıl işler? Web projelerine buyuk tutarlarda yatırım yapan firmalar hangileridir?Düzenle
Eğer proje piyasadakilerden farklı ise gerisi tanıtım ve reklama kalmıştır. Projenin geniş kitlelerce duyulması için onlara ulaşmayı sağlayacak reklam stratejisini iyi belirlemek lazım. Bu uygulandığında sizin müdahaleniz daha pasif kalır ve artık proje kendisini hızla büyütmeye başlar.
  • Paylaş
1

Fatma Akgul, Cevap için teşşekkür ederim , proje eşi benzeri olmayan bir proje ama yapılamayacak bir proje değil o yüzden reklam ve pazarlamasından önce iyi bir yatırımla projeyi beta phase den çıkarıp alt yapısını saglamlastırmak gerekiyor bunun içinde Türkiye de yatırım yapan yabancı şirketleri kullanabiliriz diye düşündüm , şu an da zaten pazarlama çalışmaları yapılıyor fakat yetersiz olduğu için yatırıma ihtiyaç duyuyoruz..

Projenin eşi benzeri yoksa, (gerçi yazılım için, donanım ile ilişkilendirilmediği sürece patent alınamıyor) patent başvurusunda bulunman, fikrini tescil ettirmen. Diyelim ki patent için uygun projen, başvurdun, 30 TL gibi bir ücreti var, uygunluk yazısı geldikten sorna sana Tubitak sana destek olacaktır. Böylece kimseyi de kâra ortak etmek zorunda ya da milletin kahrını çekmek zorunda kalmazsın. Bir diğer yatırım durumu da yarışmalara katılman. Mutlaka bir yerlerde bir web projesi yarışması vardır ve bakarsın iyi bir ödenek sağlayabilir senin için.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

913 Görüntülenme5 Takipçi2 Yanıt