Bilmek istediğin her şeye ulaş

Özel mesajlaşma herkes arasında açık olsa ve isteyen görüşmek istemediği kişiyi engellese ki bu engellemeyi de kademeli olarak yapabilse daha sosyal ve mantıklı olmaz mı?

Özel mesajlaşma kaliteli kullanıcıların (kalitenin de denetlendiği) olduğu sitelerde zannettiğinizden çok daha seviyeli oluyor, site namusu konusunda hiç şüpheniz olmasın. Kaldı ki özel mesajlaşma burada da mevcut. Bilginin herkes için olması gerekliliği de tartışılır. Kısaca sitenin çoğunluğunu oluşturan henüz kendi dilini doğru kullanmayı bilmeyenler (misin, ki, de, da gibi ek ve bağlaçları ayırıp cümle vurgusunu sağlayamayanlar mı ararsınız, cümle içinde büyük harfler kullananlar mı)  için öncelikle bir okuma yazma kursu şeklinde bilgilendirme yapılması gerekmektedir ki bu konularla ilgili başlıkların altında Türkçe bilmeyen bu vatandaşlarımızın hiç bir girdisi görülmemektedir. Bu kişilerle ancak dillerini öğrendikten sonra bir paylaşım olabilir. Adı üstünde "paylaşım" gidecek ve gelecek yani. İlkokul 1. sınıfın ilk dönemi seviyesinde Türkçe yazabilen kişilerle nasıl bir kaliteli bilgi paylaşımından bahsettiğinizi anlayamadım.
  • Paylaş
Onu bilmem de bunu geribildirime sorsan daha iyi olur.
  • Paylaş
geri bildirdim, bakalım ileride dikkate alınacak mı.
  • Paylaş
Her şey diğer sitelerde olduğu gibi olacaksa buranın ne farkı kalacak ki? O halde hep beraber o sitelere gidelim. Burası özellikle paylaşımların herkese açık olmayı hedefleyen bir site, en azından ben öyle sanıyorum.
  • Paylaş
Özel mesajlaşma herşey mi sizin için? O zaman zaten biraz gelişmiş olması sizin için de fena olmaz. Bu özelliğin sitenin herkese açık olmasını ne şekilde etkileyeceğini açıklarsanız sevinirim. Buranın farkı kısıtlamaları değil özgürlükleri olmalı bence.
  • Paylaş
Özel Mesajlaşma taleplerinin altındaki asıl amaç karşı cinsle birebir diyalog kurmaktır.  Kısaca kerhane mantığı. Dolayısı ile ben buranın kerhane değil bilgi paylaşımını hedefleyen bir ortam olmasını arzuluyorum. O yüzden karşıyım. Varsa paylaşacak bir şeyiniz herkesle paylaşmalısınız. Bilgide cimrilik yapılırsa bir anlamı olmaz. Slm naaber nerden yaş kaç isim ne iş okul msn varmı devri kapandı artık.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

671 Görüntülenme3 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları