Bilmek istediğin her şeye ulaş

Formattan sonra numlock ve ses seviyesi tuşlarına basıldığında ekrana ses seviyesi ya da numlock açık veya kapalı yazısı gelmiyor, nasıl düzeltebilirim?

bilgisayarıma format attım herhangi bir sıkıntı yok yanlız pc 'nin ekstra tuşları Numlock tuşu ve ses seviyesi tuşlarına basıldığında ekrana ses seviyesi yada numlock açık veya kapalı yazısı gelmiyor yardımcı olabilir misiniz ?Düzenle
Kullandığınız bilgisayar normal pc ise klavyenin cdsi var ise cdde yer alan araçları kurunuz... notebook kullanıyorsanız notebook araçlarını kurunuz... Kuracağınız programlar klavye yönetim yazılımlarıdır. .
  • Paylaş
1

Mehmet Şengül, Gökhan bey çok teşekkür ettim sorun çözülmüştür..

Touchpad driverinı yüklersen sorunu çözebilirsiniz
  • Paylaş
Ben bunu BIOS'da boot seçenekleri altında num-lock ON/OFF diye bir ayar var diye hatırlıyorum.
  • Paylaş
Dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız, her marka ve modelin fn tuşları kombinasyonları ile alakalı driver ları mevcuttur, markasını iletirseniz yardımcı olabilirim, masaüstü pc ise bios da veya klavye özel bir klavye ise ayarlarından kaynaklıdır,
  • Paylaş
Hiç kasmanıza gerek yok Driver Pack Solution programı ile bütün sürücülerinizi kurup güncelleyebilirsiniz... (Torrentten indirip kurabilirsin.)
  • Paylaş
En kolay çözümü bilgisayarın yanında gelen driver cd'sini kullanmak. Eğer o yoksa internetten markaya göre kendi orjinal sitesinden driverları indirebilirsiniz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

814 Görüntülenme8 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları