Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bilgisayarda çalan müziği, kayda alabileceğimiz bir program var mı?

Çok program var. Audacity kullanıyorum en yaygın kullanılan ses kayıt programıdır (ücretsiz ve kullanışlı). Onun dışında Super Mp3 Recorder, Audio Recorder Titanium, Yogen Recorder gibi seçenekler mevcut ama onlar ücretli.
  • Paylaş
4

Aykut Kardaş, Yani internet üzerinden radyo porgramlarını kayda alabilir miyim?

Sevgiseli, Audacityi indirebileceğim bir link verebilir misiniz?

İbn-İ Adem, Evet ister bilgisayardan ister netten çaldığın tüm sesleri kayıt edebilirsin. Tek yapman gereken programda kayıt kaynağı olarak mikrofonu değil sistem mixer yani sistem sesinin çaldığı kaynağı seçiceksin.
Radyodan kayıt için geliştirilmiş başka programlar daha var ama o programlarda kendi listesinde olan radyolardan veya winamp radyoları gibi yerlerden kayıt yapıyorlar (StationRipper)

Kulaklığın ucundaki başlığı biliyorsunuz. İki ucunda da aynı başlık olan kablolar var. Bu kablonun bir ucunu mikrofon diğer ucunu hopörlör çıkışına takıp windows'un kendi içinde olan ses kaydedicisi çalıştırırsanız bilgisayarınızdan çıkan her sesi kaydedebilirsiniz.
  • Paylaş
Bilgisayarda çalan bir müzik zaten kayıt üzerinden yürültülür. Bahsettiğin konu, bir web sayfası üzerinden dinlediğin müziği bilgisayarına kaydetmek ise, IDM (internet download manager) bunun için uygun bir programdır.
  • Paylaş
1

Aykut Kardaş, Radyo programını kaydedicem..

Evet, harika bir program o! @Serkan linkini vermişti ordan indirdim demin. :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

3185 Görüntülenme9 Takipçi4 Yanıt