Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bilgisayarda eğitici belgesel hazırlayabilmem için bir programa ihtiyacım var. Bildiginiz ya da daha önce kullandığınız programlar hangileridir?

Nasıl bir belgesel hazırlama olacak bu işlem çünkü eğitici belgesel hazırlama diye yapılmış program hi duymadım biraz daha açıklayıcı bilgi verirmisiniz.. .
  • Paylaş
3

Büşra, Belgeseli kendim çekeceğim ve ses görüntü efekt yazı geçiş ayarları gibi ayarları düzenlemek için bir program bulmam gerek.

Büşra, Teşekkürler :)

Hayretlerdeyim, kimse bahsetmemiş. Adobe Premiere hem kullanımı çok basit hem de Youtube'da bir sürü doküman bulabileceğiniz ve gayet de profesyönel sonuçlara ulaşabileceğiniz bir program. Preofesyönellik çok aranmıyorsa tabii ki Office 2013 Power Point de videolarla bir sunum hazırlamanız ve aralara geçiş effektleri koymanızı sağlar.
  • Paylaş
1

Büşra, Teşekkürler

Eğitici derken neyi kastediyorsunuz ? Şema , altyazı , ses , vb. Neler katacaksınız? Ben bi ara video olarak değil de slayt olarak proshow gold kullanmıştım. Hazırladığınız slayta ses gömüp video formatında sunabiliyorsunuz . Elinizdeki görselleri iyi değerlendirebileceğiniz bir program .
  • Paylaş
1

Büşra, Eğitici derken bir hedef kitlesi olan daha etkili efektler yapabileceğim gelişmiş bir program arıyorum .. Öneriniz için teşekkür ediyorum inceleyeceğimi..

Her nevi biçki, montaj, dublaj işleriniz için gerekli olan program Adobe Premiere. Ses kaydı için daha profesyönel bir program kullanabilirsiniz (yani ses açısından diyorum, film açısından Premiere her şeye yeter.) Ses kaydı için Cubase ya da Adobe Audition ile iyi sonuçlar alabilirsiniz. Daha ileri seviye bir montaj programı isterseniz Avid kullanmanız gerekir. Sonuç aynı olacak ama iş daha pratik çözülecektir.
  • Paylaş
Avid veya finercut programları ile yapabilirsin. Ama kullanımı için eğitim almak gerekiyor. Kullanabilirsen çok prof işler çıkartırsın. Aynı zamanda maaşı çok iyi iş imkanları bulabilirsin 😉
  • Paylaş
1

Büşra, Çok teşekkürler :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

143 Görüntülenme6 Takipçi5 Yanıt