Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bilgisayardan çıktı alırken tasarruf sağlayan ecofont hakkında düşünceleriniz nedir?

Bulduğum tüm bağlantılar ecofont.com adresine ulaşıyor. Anladığım kadarı ile o da ücretli. Lisans ödemeden edinebileceğimiz ücretsiz dağıtılan bir versiyonu yok mudur?

Böyle de bir haberle karşılaştım: limitsizenerji.com%2fcevre%2fkuresel-isi...
  • Paylaş

Ecofont: Tasarruf politikanız için mükemmel bir araç.


Ecofont Yazılımı, baskılarınızı yaparken ve hatta resimsiz seçenek ile yazdırdığınızda, %50’ye kadar mürekkep ve toner tasarrufu sağlar. Sadece tek bir tuşa basarak tasarruflu baskı yapabilirsiniz.

Ecofont yazılımı bir font değildir; bilgisayarınızda var olan fontlarla çalışır. Ana stilinizde veya var olan dosya ve dökümanlarınızda değişiklik yapmanıza gerek kalmadan son derece kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz.

  • Paylaş
Kullanım miktarına göre tercih sebebi olabilir ama ben ortalama 100 sayfa baskı yapan bir iş yerinde bir süre kullandım. Renkler (Siyah da dahil) biraz daha soluk çıkıyor. Yaptığımız hesap da bize kağıt bazında %12 lik bir kartuş tasarrufu sağlamış. Yani 100 kağıt yerine 112 sayfa kullanmışız günlük. Ama belgelerin soluk çıkması karşısında müşteri memnuniyetsizliği, tasarrufun çok üstünde. Biz de müşterilerimiz deki imajı kaybedeceğimize %12 'lik kartuş tasarrufunu kaybederiz dedik ve eko mode'u kapattık.
  • Paylaş

internetten indirebilirsin. Harf ve rakamların içini delikli yazdırıyor % 50 tasarruf var.

  • Paylaş
1

Redeye, Güzel fikir teşekkür ederim.

ben xerox marka yazici kullaniyorum bu ozellik yazicimin kendinde mevcut.
  • Paylaş
HP - Xerox - Epson gibi bir çok markanin modellerine yer alan bir özelliktir... Is dunyasinda cok yaygindir... Tavsiye olunur...
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

2608 Görüntülenme12 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları