Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bilgisayardan Dropbox nasıl senkronize edilir?

Bu konudaki bütün makaleler Dropbox'dan bilgisayardaki dosyaların nasıl senkronize edildiği şeklinde, yani onu zahmet edip yazmayın. Bilgisayarımdaki dosyalar değişti, Dropbox'u yeniden kurdum ve şimdi bilgisayarımdaki dosyaların hepsinin Dropbox'a senkronize edilmesi lazım.Düzenle
Örneğin D: /dropbox şeklinde bir klasör aç abi. Sonra Dropbox'a D'yi göster o da dropbox klasörü oluşturmaya çalışacak ama var olduğu için indexlemeye başlayacak, kısa süre sonra da eşitlenmiş olur. Ben böyle yaptım en azından.
  • Paylaş
2

Şaman, Selam Gökhan, yanıtın için teşekkür ederim. Ben de her seferinde aynı anlattığın gibi yapıyordum ve problem olmuyordu. Bu sefer Dropbox'a bağlı olmadan da çalıştım ve şimdi synclemeye kalktığımda "Dropbox on this computer will be updated with your changes" diyor. Yani buluttakini benim bilgisayara yazacak. Bir çok makale okudum hepsinde de bulttakiyle bilgisayarı eşitlerken buluttakini esas alacağı yazıyor. Ürktüm aslında.

Gökhan Çancılar, Silinen dosyalar geri alınabiliyor. Benim bir bilgisayarda silmişler, eski bilgisayarımda. Sonra eve geldim boş duruyor. Eyvah dedim, sonra baktım dosyalar geri getirilebiliyor dropbox site arayüzünde.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

89 Görüntülenme2 Takipçi1 Yanıt

Konu Başlıkları