Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bilgisayarda oynanılan en iyi korku oyunu hangisidir?

En iyi korku oyunu denilir mi emin değilim; ama Resident Evil 1 - 2 ve 3'teki atmosfer, vakti zamanında çok iyiydi. Bir de inadına inadına evde yalnızken ve karanlıkta oynama çılgınlığını da katınca tadından yenmez. Şimdi oynasak, grafiklerin kalitesizliğine gülmekten korkmaya pek fırsat kalmaz muhtemelen. Lafı açılmışken, Resident Evil meraklılarına duyurulur: İkinci oyunun HD Remake versiyonu 2015'te piyasada olacakmış.


Ekleme yapayım:
Silent Hill serisi de güzeldi. Sadece "Silent Hill 2" - "Silent Hill - The Room" ve Silent Hill - Homecoming" sürümlerini oynayabildim. 2009'dan sonraki yeni sürümleri oynamadım. Çaresizliğin verdiği korkuyu en iyi bu oyunda hissedebilirsiniz. Elinizde sadece tahta veya demir bir sopa, karşınızda 3 metre boyunda ne üdüğü belirsiz piramit kafalı bir amca, arkasında kendi boyundan daha büyük bir baltayı sürükleye sürükleye size doğru geliyor.... Hadi bakalım....


--
  • Paylaş
Resident evil 4 (Tek geçerim)
  • Paylaş
2

Ertan, Sizce outlast nasıl?

Salih Atıcılar Msa, aynen abi ya resident evil 4 forever. :)

Suffering oynarken çok korkmuştum ben :)
  • Paylaş
Amnesia bu konuda son derece ünlü Slenderman de öyle ama Slendy korkutmuyo da acayip geriyo insanı bu ara The Forest diye bir oyun var o da fena değil ama yeni çıktı sayılır oyun hala gelişme evresinde sürekli güncelleme geliyor.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

319 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları