Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bilim insanlarının performansının ilkokul mezunlarınca değerlendirildiği bir ülkenin geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Halk destekledikçe kalacak cühela ordusu. Halka "cühela" deyince kızıyorlar ama yine de cühela ordusunu seçmekte ısrarlılar. Bu durumda zekalarını sorgulamak durumunda kalıyorum. 

Faydaki enerji boşaldı diye insanları evlerine sokup 30 kişinin kasten değil ama çıkarları uğruna ölümüne sebep olan bayındırlık bakanı yüksek inşaat mühendisi, bilmediğini bilmesi gereken bir insanken en cahil insan gibi davranıyor. Bunların okumuşu da ilkokul mezunu da aynı. Hem cahiller hem de çıkarları uğruna bir kalemde 30 masum Türk insanını öldürebiliyorlar.

Rektörleri türbanlı/türbancı sayın Cumhurbaşkanı, dekanları da hükumetin hükmündeki YÖK seçiyor. Cühela üniversitelerin başına kendileri gibi sıkmabaş cühelayı atıyor.

Sayın başbakanımız Kasımpaşa ağzıyla konuşmayan aydınlarımızı mon cher'ler olarak anıyor.

Ülkenin geleceği dersen, sanırım sayın başbakanımızın üç çocuk fermanıyla zaten nüfusu azalmakta olan Avrupa'ya taze köleler / vasıfsız işçiler / ne iş olsa yaparımcılar yetiştiren bir devlet olmaktan öteye gidemeyeceğiz. 

Anlayacağınız Darvin'in evrim teorisini çürüttük demeye cür'et edebilen bu hükumetin hükmünde zaten bu ülkede bilim yapmaya gerek yoktur. Sonunda onlar rahlelerinin başında kime ne çomak sokabilirim diye düşünürken bizler de ülkeyi terk etme zorunda kalacağız belki de.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

774 Görüntülenme5 Takipçi1 Yanıt

Konu Başlıkları