Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir arkadaşım sinir hastası ve ağlamak istiyor ama ağlayamıyor, onu ağlatmak için ne yapabilirim?

Ağlamak, üzüldüğümüzde içimizden gelen bir davranış. Bununla birlikte, üzülen herkes ağlamayı çeşitli nedenlerle yaşamayabilir. Aslında birini ağlatmanın, ona her defasında da yararı olacağını düşünmeyiz. Eğer hissetmiyorsa ve içinden böylesi bir yaşantı gelmiyorsa, "birisini ağlatmak" pek anlamlı olmayacaktır. Ağlatıp bu sayede ne elde etmek istediğiniz kısmını kendi içinizde anlamak size yarar sağlar. Elbette pek çok kişi arkadaşını üzgün görüyorsa ona destek olmak ister. Bununla birlikte, her şeyi yaptırmak da pek kontrolümüzde değildir, uygun da değildir. Eğer arkadaşınız kendisi böyle bir şey istiyorsa, psikoterapi için bir uzmana başvurabilir.
  • Paylaş
2

Amy Lee, filmlerden ağlayabilecek bir insan değil , bipolar olduğunu düşünüyorum araştırdım daha öncede antideprasan kulanmış zaten dışarıdan destek almayı da kabul etmiyor , genede çok teşekkürler ..

Sevgiseli, Bipolar bozukluğu olan arkadaşlardı vardı burada. Onlardan yardım isteyebilirsin. Bipolar bozuklukla ilgili buradaki yazıları okumanı tavsiye ederim.

Asansörde kaldırt bağırınca 5 dk ilgisiz davran sonra baslar viyaklamaya ama ısıklarda gitcek
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

559 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları