Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir barda yalnızlar gecesi düzenleseniz, insanların birbirleriyle daha çabuk kaynaşmasını sağlayacak nasıl bir yol izlerdiniz?

Meşhur kaybedenler kulübü nasıl bir organizasyon yaptı bilen varmı? Yurtdışında bu tip ornanizasyonlara katılan var mı? Grup oyunları işe yarar mı? Düzenle
Yaratıcı drama konusunda araştırma yapabilirsin. Küçük gruplar üzerindeki kaynaştırıcı etkisine inanamazsın. Önerim bu konuda deneyimli bir drama yöneticisisinin oyunu yönetmesinin iyi olacağıdır. Direkt tanışma ve kaynaşma üzerine çok yaratıcı oyunlar bulabilir. Yaklaşık 1 saat sonunda gruptaki herkes birbirini tanıyor ve sohbet edebilir hale geliyor :).
  • Paylaş
4

Winterwitch, çok yaratıcı oyunları açıkla bakim biraz :P

Serkan Köse, Kuralları tam hatırlayamıyorum, eğitim gönüllülerinde gönüllüleri kaynaştırmak için bir dolu oyun oynamıştık. Yarım yamalak da olmaz bu iş şimdi yanlış bir şey söylerim grup birbirine girer oyunda :)

Winterwitch, ahahahhaha :D ozaman biraz araştırma yapım. Olmazsa yine seni rahatsız edicemkiii

Serkan Köse, Tabii ki.. Elimden geleni yaparım elbette...

O eğlenceye katılan kişilerin doldurması gereken soruları içeren bir form verebilir. Böylece verilen bu cevaplara göre bir eleme! Seçme şeması oluşturulabilir ve kişiler beklentilerine göre ilerleyebilir.
Ve tabii ki kollektif bir parodinin yerini seçmeli muhabbet asla tutmaz.
  • Paylaş
Soruyu çok yanlış kişiye yönlendirmişsin :) Aklıma gelen ilk şeyi söyleyeyim. Dans. Kişilerin gözlerini bağlayarak kendilerine eş seçmelerini isterdim ve seçeceği grubu sadece karşı cinsden oluşturmazdım ki daha makara bir durum olsun. Kişileri kaynaştırmak için basit ve hızlı bir yol olabilir.
  • Paylaş
2

Winterwitch, aaa çok hoş bir fikir bu. ilkokulda dansa davet diye bi oyun vardı. onun göz kapamalısı(kelimeye bak:P) hali:P

Uğur Çakmak, :) Alternatif bir kelime benim de aklıma gelmedi şuan. Bir cümleyle olabilir de bir kelimeyle zor gibi :) Beğenmene sevindim kolay gelsin sana

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

74 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt