Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir Endüstri Mühendisinin çalışabileceği en uygun departman hangisidir? Yükselme açısından hangi departmanı öneririrsiniz?

SAP kullanan bir şirketin IT departmanında herhangi bir modulle ilgilenirsen ileriye doğru seçilen değil seçen olursun :)
  • Paylaş
Böyle saçma soru olabilir mi!!!
yükselmek mi istiyorsun? e peki nereye yükselmek istiyorsun ne olmak istiyorsun arkadaşım? teknoloji bakanımı? müdür mü ? genel müdür mü? uzman mı? endüstri mühendisinin çalışabileceği dünya kadar alan ve farklı yol var sen hangisinde nereye gelmek istiyorsun arkadaşım. bir şey olmak istiyorsan önce o şeyin ne olduğuna karar ver. buna sen karar ver, başkasına sorarak sevmediğin ya da bilmediğin SAP ta yada başka alanlarda bir iki basamak yükselmişin hiçbirşey ifade etmez, iki çıkar sonra tıkanırsın. onun bunun önerisiyle olacak iş değil bu, senin hayatın!

Senin arkadaşım herşeyden önce KENDİNİN ne olmayı istediğine karar vermen gerek. bu kararı vermedikçe avare avare dolaşır durur ömründen yıllarını yersin

ama yok derdim para kazanmak diyorsan, benim ne olduğum ne başardığım önemli değil diyorsan o zaman gir kpssye ol devlet memuru yata yata al maaşını, hem devleti sömür hem de kendi yaşamını yıllarını sömür bak çocuklarına

haydi kendine iyi bak

  • Paylaş
Üretim bazlı bir şirkette çalışmak bir endüstri mühendisi için en uygun kariyer seçimidir diye düşünüyorum. Siz şirketi belirleyin, departmanı onlar belirler zaten.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1746 Görüntülenme6 Takipçi3 Yanıt