Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir erkek eski sevgilisine neden bakar?

Ayrılan taraf erkek ama kıza sürekli bakıyor, onunla ilgileniyor gibi yapıyor ya da ilgileniyor ama belli etmiyor, neden?Düzenle
Boşta kalmışlık... .
  • Paylaş
Eğer erkek bir defa ayrılma cesaretinde bulunduysa kızı zaten yeterince sevmiyor demektir. Sevmek senin için önemli mi bilmiyorum ama bu durumda erkeğin güvenilmeyecek biri olduğunu söyleyebilirim. Eğer erkeğin daha sonra sevgilileri olduysa büyük olasılık terk ettiği kız arkadaşından daha iyisini bulamayacağını düşünmüştür. Eğer daha sonra kız arkadaşı olmadıysa eski sevgilisinin değerini kaybedince anlamıştır ama olası bir durumda onu yeniden kazansa bile o kız onun için yine değersizleşecektir. Bunu insan sağlığının kıymetini hastalanınca anlıyor gibi bir şeye benzetebiliriz. Ayrıca erkekler ilgileniyormuş gibi yapmaz ya ilgilenir ya da ilgilenmez. Kız bunu fark eder zaten erkek 2-3 günde bir mesaj atıyorsa bu sadece kızın aklına girmek için yapılmış bir oyundur. Sonuç olarak bu erkekten bu kıza hayır gelmez ama kız erkeğe karşı hala ilgi duyuyorsa bu kızın salaklığındandır çünkü erkek sadece egosunu tatmin etmeye çalışıyor yani hahaha baksana terk ettim yine de benimle sevgili olmak istiyor tarzı bir şey olabilir.
  • Paylaş
2

Serpil Güven, Bence o kızn salaklığından değildir. Çünkü ; kız zaten o erkeğin onu sevmediğini veya değer vermediğini bildiği halde ona karşı hala birşeyler hissetmesi onu gerçekten sevdiğini ve ona değer verdiğini gösterir. Aksi taktirde hiç bir kız zaten tükürdüğünü yalamaz tabi istisnalar hariç. Bir erkeğin ayrıldıktan sonra başka bir kızla çıkmasının nedeni ayrıldığı kızdan daha iyisini bulamayacağını düşündüğü anlamına gelmesi çok saçma eğer öyle gösteriyorsa madem o kızla ayrılmasın yada ona geri dönmek istesin. Ayrıca erkekler ilgileniyormuş yapmaz ya ilgileniyor yada ilgilenmiyordur meselesine gelincede kimi erkeklerin ağzı ilgilenmiyorum desede bakışları , davranışları ilgilendiğini belli ediyor.ilgilenipte lafa gelincede ilgilenmiyorum demesine ne diyeceksiniz ?

Özgür Ersoy, O erkeği hala sevebilir tamam ama ona değer vermesi gereksiz. Bir yerde yanlış anlatmışım sanırım, demek istediğim eğer bir erkek bir kızdan ayrılmış ve daha sonra o kıza geri dönmek istiyorsa bu durumda erkek gözüne birkaç kız kestirmiş ya da sevgilisinden daha iyilerini elde edebileceğini düşünmüştür. Fakat düşündüğü olmayınca 1-2 sene sonra eski sevgilisine dönmek ister. Son yazdığınız şeye gelince ilgilenip ilgilenmiyorum diyen erkekler olabilir. Bunun nedeni erkekte güven eksikliği olabilir ya da kendisini hazır hissetmiyordur. Ya da bilerek ilgileniyormuş gibi yapıyordur ama ilgilenmiyordur. Erkeklerin en çok kullandığı taktik kendisini kıza belli eder ve daha sonra kızı peşinden koşturmaya çalışır. Kaçan kovalanır misali. Bu tür erkekler ilişkileri oyun olarak gören basit mahluklardan başka bir şey değildir.(Bence)

BİN pişman... .
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

11050 Görüntülenme6 Takipçi3 Yanıt