Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir erkek sevdiği halde çok tartıştıkları için sevgilisinden ayrılır mı?

Tartışmalar geçici bir sorunlu dönem değil ise; kesinlikle ayrılır kanısındayım. Huzursuzluk dayanılmaz bir şey ... hayatta anları yaşayabiliyorsan huzur gelir. Ve iyi bir hayat ve ilişki yaşadım ilişkinin değerini ve geleceğini bu anlar ve paylaşımlar belirler bence. diken üstünde olduğunda insan nasıl anı yaşayabilir ki? iyi anı biriktirmek ve deneyimlemek gerekli acının dayanmanında sınırı var!
  • Paylaş
Eğer tartışmalar belli bir düzeye ulaşıp sevgilisinin haricindeki dünyayı etkilemeye başladıysa bir karar vermek durumundadır. Fakat insan ilişkilerinde negatif parametreler hem psikolojik analizlere (onun yerine başkası ile boşluk doldurmak) hem de içsel çöküntülere (onun yüzünden hayatımda şunları kaybediyorum) bağlıdır. Kişi hem duygusal hem de mantıksal olarak değerlendirme yapar ve ayrılmaya karar verirse (bu daha sonradan mantıksız da gelebilir) ayrılır.
Herkesin farklı bir yapısı olmakla beraber kavga ederek ilişkilerini yıllara yayanlar da mevcuttur, üç - beş kişi deneyip daha sonra geri dönüp evlenenler de.
Bu soruya cevabım: Kişisine göre değişir, hem evet, hem hayır... .
  • Paylaş
Tartışmaların sonunu getiremezlerse ayrılabilir, sonuçlanmayan tartışmalar tekrar gün yüzüne çıkarak kapanmayan konunun canınızı acıtması kafidir. Eee erkeklerinde bir kaldırım kapasitesi var, kimisi sinesine çekebilir bazı konuları, kimileri ters tepki verebilir, rahatsız olduğu durumu onun gözüyle bakmayı deneyin, eğer ki yanlış düşünüyorsa sebebini siz bulmaya çalışın ve yanlışı gösterin, eğer ki anlamıyorsa ayrılmak onun kaçış kapısı olmuştur çoktan... Diğer 10/9'un yaptığı gibi...
  • Paylaş
Evet ayrılabilir
  • Paylaş
Kızar ayrılır ve sonra geri döner, öyle bir ilişkide defalarca uzatmaların oynanması kaçınılmaz olur ama uzatmalar her seferinde her iki taraf için de hüzünle sonlanacağından günün birinde adam hepten gider. Böyle durumlarda kızın numarası telefondan da silinmelidir, nitekim anısı ilk rakı sofrasında tekrardan canlanacak ve adam "o kız buraya gelecek" moduna girip aramasa bile mesaj yazacaktır. .
  • Paylaş
Seviyorsa pamuk tıkayacaktır :)
  • Paylaş