Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir e-ticaret sitesinin, müşterilerine SMS gönderim yapması için telefon operatörleriyle nasıl bir işbirliği anlaşması yapması gerekir? Site yöneticileri ne gibi bir yazılıma sahip olmalı?

HQSms.com gibi bir çok firma var buradan SMS Gateway hizmeti alıyorsunuz, müşterilerinizin telefonlarına ön izin alarak SMS gönderiyorsunuz.

Direkt Vodafone, Turkcell, Avea ile anlaşmak yerine bu tür toplu çözüm sunan firmalar ile anlaşmak daha mantıklı bence.

  • Paylaş
Ne için gönderim yapmak istiyorsunuz? Eğer sipariş takibi ile ilgiliyse, bunun için hem gönderim yapacak bir operatör ile anlaşmanız, hem de yazılımsal olarak birçok işlem yapmanız gerekir.

Ancak mailing yapar gibi, belirli bir kitleye aynı şeyi göndermek istiyorsanız, operatörler bunu gerçekleştiriyorlar. Bu konu hakkında daha önce Turkcell ile bazı görüşmelerimiz olmuştu. Veri tabanımızın yanı sıra, dilersek kendilerine ait veritabanını da kullanabileceğimizi söylemişlerdi.

Ayrıca filtreleme seçenekleri de mevcuttu. Örneğin, sadece İstanbul'da yaşayan ve Iphone kullanan 20-30 yaş arası kadınlara gönderim yapabilmek mümkün. Ayrıntılı bilgi için operatörler ile iletişime geçmenizi öneririm.
  • Paylaş
Türkiye'de postaguvercini.com da bu hizmeti veriyor.
  • Paylaş
Eğer işletmenize böyle bir sistem kurmak isterseniz güvenirlik açısından güzel bir ödeme şekli müşterilerinize güven verirsiniz buyurun link : mobilodeme.com/tr/hizmetlerimiz.html gerekli bilgiyi sitede bulabilirsiniz.

Sms sistemi içinde buraya göz atın , buyurun : eticaretkobi.com/moduller#sms

Kolay gelsin.

  • Paylaş
Proje'nin büyüklüğüne göre değişir ancak büyük projelerde aracı kurumlar yerine direkt operatörlerle işi çözmek performans/fiyat açısından çok daha verimli. Turkcell'in birçok ürünü mevcut bu tip işlerde.

Ayrıca o yazılımlara da yazdıranlara da gelen her bir karakter için ayrı ayrı türlü türlü küfürler yağdırıyoruz biz tüketiciler olarak bilginiz olsun.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

939 Görüntülenme11 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları