Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir gece yarısı inploid'i keşfedip, 'iyi ki bulmuşum' diyenler var mı aramızda?

Ben şahsen öyle demedim ama bir gece yarısı siteyi kullanıma açtıktan sonra "iyi ki açmışım" demişimdir :))
  • Paylaş
6

Hakan, Evet ya işin birde bu boyutu var di mi

Hakan Köse, Dükkan sahibi kepengi açar gibi hissettim kendimi :)

Hakan Köse, Hani sabah erken saatte bir elinde anahtar bir eli kepengi yukarıda tutar ya öyle işte :)

Hakan, Çırağa da çay kap oğlum de tam olsun :-)

Hakan Köse, Haha :) Sabah zeytin simit kahvaltı falan :)

Yalnız yıllar önce Kadıköy'de bir han içinde tek oda bir ofiste çalışıyorduk ve harbiden diyafondan çay istiyorduk o aklıma geldi şimdi :))

Hakan, Bu kepenk İTÜ ARI da açıldı kafalar karışmasın diyelim ama değil mi.

Drogon yarışmasından sonra sürekli takip ettiğim inploid i belirli bir amaca ulaşana kadar bekledim. Sadece şu cevabı aradım kendimde. Neden yeni bir hesap alayım neden bir şifreye daha sahip olayım dedim kendime. Bir kaç gün önce nasıl oldu bu inploid dediğimde incelemeye başladım. Bilgi dağarcığımı geliştirebileceğimi öğrendiğim anda kayıt oldum yeni bir şifre aldım. Facebooktan önce bu hesabı niye almadım dedim tabiki. Ama geç de olsa iyi ki de almışım iyi ki de kayıt olmuşum.
  • Paylaş
Gece yarısı keşfedince Adile Naşit gibi "Eyvahlar olsun" deyip sabaha kadar karıştırmışsınızdır muhtemelen. :)

Ben İnploid'i keşfettiğimde gece yarısı değildi. Akşam 9-10 gibiydi. Televizyonda gençleri görüp "Aaa ilginçmiş, bir bakayım" demiştim. Sitenin daha ilk kurulduğu günlerdi, Sorular; "Hayatın anlamı nedir?", "Aşkın boku püsürüne karışır mı?" tarzındaydı. Sitenin zamanla gelişip bu yegane haline bürünüşüne bizzat tanıklık ettim. Başında aslında televizyonda anlatılan eliti burada bulamayınca hayal kırıklığına uğramıştım ve siteyi bir süreliğine terk ettim. O süreden sonra dönüp geldiğimde bir kaç tane kafa dengi insanın da siteye katılmış olduğunu ve artık arkasında en azında ortalama zeka olan soruların sorulduğunu görerek sevindim. O gün bugündür siteden ayrılmadım,sıkıldıkça açıp bir şeyler okuyorum ya da bir şeyler yazıyorum hatta arada geyik bile yapıyorum... İyi ki bulmuşum diyemedim ama Köse kardeşler iyi ki kurmuşlar siteyi diyorum. Umarım başarıları daim olur...
  • Paylaş
2

Hakan, Aynı gece pişti olmuşuk üstad. :-)

Şaman, Doğrudur üstat :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

327 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları