Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir girişim hayata geçirmek için en iyi yaş kaçtır?

Dünyadaki ortalamaya bakınca otuzlu yaşlar bunun için en uygunu gözüküyor ancak daha küçük yaşlarda da bu gerçekleştirilemez mi? Mutlaka belirli bri yaşa gelmek mi gerekir?Düzenle
Bir girişimi gerçekleştirmek için en iyi yaş net olarak 30 olsa 30 yaşımıza kadar mı beklememiz gerekecek, ben katılmıyorum. Yaptığınız, yapacağınız işi seviyorsanız, deneyime, yeterli olgunluğa, düşünceye sahipseniz yaşınızın kaç olduğu pek önemli değil. Aksi takdirde ortalama şu yaş iyi diyen birisinin girişimci ruhlu biri olduğunu düşünmek delilik olur. Yaşınızdan önce ruhunuza bakın; girişimci dik kafalıdır, meraklıdır, tutkuludur, araştırır, okur, tartışır, kendini geliştirir, dener, vazgeçmez.

17 yaşımdayım yaklaşık 2 yıl gibi bir süre gerçek anlamda girişimcilik ile ilgili çalışmalar sürdürüyorum, önceki yıllarımın bir kısmını ise denemeler yaparak geçirdim, başarısız olan projelerim oldu lakin bunlar için üzülmedim, bana bir şeyler kattığını bildiğim için her zaman mutluydum ve kazandığım tecrübeler sayesinde hala farklı projeler için uğraşıyorum, kendimi geliştirmeye devam ediyorum, sevgiler :)

  • Paylaş
Bir girişimi hayata geçirmek için en iyi yaş, insanın kendisini gerçekten hazır hissettiği ve gerekli bilgi, deneyim ve donanımlara sahip olduğu yaştır. Bu da kişiden kişiye göre değişir.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

469 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları