Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir gün çalışıp altı gün tatil olsun diyenler el kaldırsın:)

Hayır o bir günde yarım güne indirilsin
  • Paylaş
Hiç gün çalışıp full time tatil olsun diyenler de var;) (hep gezeyim, eğleneyim, yiyeyim, içeyim, yatayım ama her ay maaşım bankaya yatsın istiyorum çok mu şey istiyorum :P)
  • Paylaş
2

Zehra Yörük, yoo neden çok olsun olmuşken tam olsun :)

sunshine, keşke yöneticim de senin gibi düşünse :)))

Daha az işim ve bu işleri yapmak için daha çok zamanım olsun, yapmadığım işler için de daha çok maaş alayım isterdim! Evet, bunu istiyorum... diye bir soruya yanıt vermiştim. Tam da o zamanlar, sadece ATV'ye Çek Bakalım adlı programı yapıyorduk ve bir gün çalışıp altı gün izin yapıyorduk :) Şimdi ise liglerin başlamasıyla hem canlı yayında çalışıyorum, hem de ekstra olarak bir dizi-film projesinde yer alıyorum. Sanırım önümüzdeki günlerde birinden birini seçmem gerekecek.
  • Paylaş
3

Zehra Yörük, ya eleman lazım olursa karın tokluğuna çalışırım bak.:)

Berk, Ama artık öyle değil. 6 gün full time çalışıyoruz:) ve sabit zaman ve mekanımız yok. Türkiye'nin dört bir tarafını dolaşıyoruz. Artık dolaşmaktan yoruluyoruz:)

Zehra Yörük, çok kötüsün niye daha önce söylemedin :(

Tüm günler tatil yapmak istiyorum.. Kimliği bilinmeyen kişiler tarafından banka hesabım yüksek meblağlar ile doldurulsun ve ben o parayı dünyanın her yerinde harcayabileyim. :)
  • Paylaş
1
Haftanın 6 günü tatil olsun süper olur ama 1 yıl sonra bayar ve buradaki sorula haftanın altı günü iş bir günü tatil olsa nasıl olura döner
  • Paylaş
1

Zehra Yörük, dönmez ya sen merak etme :)

Bennn bennn:)))
  • Paylaş
6 aydır ne okula gidiyorum nede işim war,inanın çok sıkıldım hiç düşündüğünüz kadar da güzel olmuyo
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

729 Görüntülenme9 Takipçi7 Yanıt

Konu Başlıkları