Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir günlüğüne karşı cins olsa idiniz ne yapardınız?

Erkeklerin anlayamadığım tepkilerini/davranışlarını anlamaya çalışırdım. Bir gün bunun için yeterli olmaz ama yine de verimli geçirmeye çalışırdım günümü. Boxer ımı, takım elbisemi, oxford ayakkabılarımı giyer(pek seviyorum oxford ayakkabıları) havalı havalı yürürdüm, sonra da arabamı çok havalı bir şekilde kullanırdım. Akşam triumph uma atlar piyasa yapardım(serseri giyimimle) . Kadınlar nelere tav oluyorlar öğrenmeye çalışırdım ki eski halime döndüğümde o tiplerden uzak kalabileyim : D. Kısacası erkeklerden az zarar görmek için onları anlamaya çalışırdım.
  • Paylaş
8

Ahmet Avcı, Bu kadar mı :)

Winterwitch, süre 24 saat olunca anca bu kadar oluyor =).

Ahmet Avcı, Bir aylığına diye düzeltiriz soruyu :)

Winterwitch, bir sürü arkadaş edinip kızları nasıl tavladıklarını öğrenirdim eski halimr döndüğümde bi kitap yazar best-seller olurdu vallahi :P çevremdeki her kadını bilinçlendirirdim uzak durulması gerekenler ve iyi erkekler(iyi erkek:son mohikan gibi bişey tabi:P)

Ahmet Avcı, İlginç, biz zaten birbirimizi takip ediyorduk diye biliyorum ama. Yeni takip mesajınızı gördüm, baktım ben de takip ettim. Site kafasına göre takılıyo galiba ya...
--------------------------------------------------------------------------------------
Yani, bir yıllığına diye soruyu düzenlesek de fayda etmeyecek, ben anladım :)

Winterwitch, :). bir yıl erkek olmak istemezdim sanırım. Keza topuklu ayakkabı giymeden bir ömür düşünemiyorum :D

Ahmet Avcı, Pes ediyorum. Belgi Saygı daha cesur davranacaktır diye umuyorum :)

Winterwitch, hehe biliyorum baştan beri benden cesur bir cevap beklediğinizi =)

Tabii ki bir erkek olarak hepimizin fantezisinde olduğu gibi bir günlüğüne kadın olsam sürtüğün önde gideni olurdum ama bunu sevmeyebilirsiniz. Bir de kadın olarak duruma bakacak olursam.

Bir düşünelim, eğer o sırada PMS'im yoksa (*Pre Menstrual Stress - 1 hafta-, **Present Menstrual Stress - 1 hafta-, ***Post Menstrual Stress - 1-2 hafta-), şurama saplanan sancının geçmesini bekler, ilaç da almaz bütün günümü DR. House karşısında, battaniyenin altında hayıflanarak geçirirdim. :)

*Adet öncesi sancıları
**Adet sancıları
***Adet sonrası sancıları
  • Paylaş
8

Winterwitch, çok güldüm =) pek güzel bir cevap olmuş =)

Ahmet Avcı, Yaw, bir günlüğüne kadın olacan, o gün de adet mi oldun yani:)

Yaratıcı cevaplar bekliyoruz senden...anladın sen onu..

Şaman, Hacı yaratıcı kısmını zaten hayal gücünüze bıraktım :) Tabii ki bir günlüğüne kadın olsam sürtüğün önde gideni olurdum :)

Ahmet Avcı, Hah şöyle :)

Şaman, Düzenledim senin için :)

Winterwitch, düzenlemeden sonra o cevap silinir =)

Ahmet Avcı, Paradoks oldu şimdi de, hem sürtük olmak istiyorsun, hem de aksilik bu ya, bir günlüğüne bu şans sana verilmiş iken, o gün adet oluyorsun/olmayı tercih ediyorsun...sürtük olmak isterken elinde olmayan sebeplerle olamamak...ve o günü fiilen sürtük olmadan atlatıyorsun :) Aslında sürtük olmak istemiyorsun, bunu söyleyemediğinden dolaylı bir engel yaratıyorsun..Psikolog olmalıydım ben. Efenim rahatlayın, sizi dinliyorum :)

Uyur ve geçmesini beklerim
  • Paylaş
Çok şeker bit soru. Şaman üstadın cevabınımmakul buldum acaip edepsiz bi hatun olurdum . Ne de olsa birgün diye ciddi ciddi piyasa yapardım.
  • Paylaş
1

Seyda Kartal, Bayanken karşı cinsten beklediğim davranıslarla dolu bir gün yaşatırdım karşı cinsime

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

130 Görüntülenme10 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları