Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yahudi mahallesinin en zengin kızını o mahallenin en zeki erkeği ile evlendirirler. Yani para ile bilimi birleştirirler. Peki dünyada en varlıklı 500 kişiden 490'ının Yahudi olup diğer 10 kişinin de eşlerinin yahudi olması komplo teorisi midir?

Yukarıdaki evlilik ile ilgili açıklamayı bir İngiliz Yahudi Müzisyen yapmıştır.Düzenle
Sünni mahallesinin en kapalı kızını aynı mahallenin en paralısıyla evlendirdiler. Yani para ile tesettürü birleştirdiler. Peki İslam dünyasında bir içe kapanma olması, dışa açılamama, know how alamama, buluşlar yapıp teknoloji geliştirememe İsrail'in bir komplosu mu?

Zaten zeka genleri anneden geçtiği için Yahudi evliliği amacından sapmış görünüyor ama dışa kapalı din mensupları zaten her zaman aynı davranışı sergiliyorlar. Bir sünni bir sünniyle, bir alevi bir aleviyle, bir Kürt bir Kürt'le hatta annelere kalsa her Türk de bir Türk'le evlenir. Hatta ülkemizde iş daha da abartılıyor dışarıya hiç açılmamak için kardeş çocuklarını bile evlendiriyorlar... .
 • Paylaş
Bence kesinlikle komplo teorisi değil hepsi planlarının nasıl gerçekleştiğinin bi göstergesi. Dünyadaki en büyük Gıda- Finans şirketleri ya da Medya gruplarına baktığmızda hep yahudileri görüyoruz. Dünyaya hükmeden ülkelerin siyasetinde de yönetim kadrosu çoğunluğu yahudi. Geçmişten günümüze bu adamların paralarıyla neler yapabildiklerini gördüğümüzde, bunların ülke yönetimlerinden bile daha güçlü oldukları gayet açık görünüyor. Amaçları bi çoğumuzun okuyup bildiği "değiştirilmiş" tevratta yazılı olan nil"den fırat"a tüm toprakları ele geçirmek dünyada tek güç olmak. Bu yolda, güçlü gördükleri bir şirket oluştuğunda, daha fazla güçlenmeden hemen satın alıyorlar ve daha da zenginleşip güçleniyorlar.
 • Paylaş
SU ÜÇ GÜNLÜK DÜNYADA TEK İLGİ ALANIN BU MU YANİ ?
 • Paylaş
1

Ferit Binici, Bu soru haricinde farklı konularla ilgili 20 adet daha soru sordum.Birçok cevap aldım.Ve şundan çok eminim ki en gereksiz ve yetersiz cevabı sizden aldım.Siz sorulan soruyu kişinin tek ilgi alanı olarak tanımlaya biliyorsanız.Mantık hatasına yakalanmışsınız demektir.3 günlük dünyanızda kendinizi daha iyi eğitmeniz dileği ile.

Alakası yok. Evet Yahudiler çok çalışkan ve zeki insanlardır ama çalışan herkes başarıyı bir şekilde elinde tutar. Yani bir komplo teorisidir bu durum.
 • Paylaş
Bu dediklerinizde komplo teorisinden çok güç sağlama amacı yatmaktadır. Neden mi? Yahudiliğin amaçları şöyledir;
 • Dünyayı yöneterek kontrol altında tutmak.
 • Yahudi olmayanları kendilerine köle yapmak.
 • Büyük İsrail Devleti'ni kurmak. (Başaramadılar.)
 • Kudüs’teki Mescid-i Aksa'yı yıkarak yerine Süleyman tapınağını yapmak.
 • Paylaş
1

Ferit Binici, Mehmet bey bilimde istatistik önemlidir.Birçok şeyi ölçmenizi sağlar.Küresel sermayenin ve dünya yöneticilerinin yahudi yada evanjenist olması sadece güç sağlama ile açıklanamaz.Büyük İsrail bir projedir.Bu projenin temelinde bazı inançlar yatar.Bu inanç hala devam etmektedir.Netenyahunun son açıklamasını gözden geçirin kürt devleti kurulmalı ve destekliyoruz dedi.Sizin deyiminizle kurulamadı benim deyimiyle henüz kurulmadı.Eğer siz parayı ve bilgiyi kontrol ediyorsanız.Ve birtakım inançlarınızda söz konusu ise tabiki de dahada güçlü görünüp insanları sindirmek için algısal müdahale yaparsınız.

Osmanlı padişahlarının eşlerini hep yabancılar verdi. Bu gün sermayenin dağılmamasına bu vb örneklerden yaklaşmakta var. Başka açılar da var?
Parayı bulan Lidyalılar da yahudi sanırım.
Bu durumda başka cevap yok. Uyumaya devam.
 • Paylaş
Ve bir kez daha zenginin parası züğürdün çenesini yordu... :)
 • Paylaş
1

Doğan Ataman, Ciddi cevabın nedir peki?

Zenginin parası züğürdün çenesi. İnsanlar mutlu olup, haklarını ellerinde tutabildikten sonra, bilimle din birleşsin nolmuş.
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

480 Görüntülenme9 Takipçi8 Yanıt