Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir internet girişimi için start-up aşamasındayım. Ancak Video tanıtımı yapmam gerekiyor, nesnelerin bulunacağı bu video için aşamaları ve kullanılacak programlar hakkında acil bilgi verebilir misiniz?

Girişim için görüştüğümüz yatırımcı firma proje tanıtım videosu ve sitede kullanılacak tanıtım videosu şeklinde 2 medya elementi istedi. Bunu oluşturmamız için kullanılacak yararlı kaynaklara ihtiyacım var.Düzenle
Öncelikle tanıtım videosunu hızlı bir şekilde hazırlamak istiyorsanız bunu daha önce yapmış kişileri bulmanızı tavsiye ederim. Zamanınız varsa ve kendiniz yapmak istiyorsanız -tam olarak nasıl bir video hazırlamak istediğinizi anlamadım ama- Adobe After Effects kullanarak çok çarpıcı videolar hazırlayabilirsiniz. Videonun içeriğinde 3D modellenmiş objeler kullanmanız gerektiğinde bunu da 3D Studio vb. bir programla oluşturup After Effects içerisine import seçeneği ile dahil edebilirsiniz. Bu konuda hızlıca eğitim alabileceğiniz sitelerin başlıcaları da şunlar:


Adobe After Effects ile hazırlayabileceğiniz bazı tanıtım videoları:


Ha bir de bu 2 seçenek arasında bir çözüm var. Envato.com'a gidip oradaki bazı hazır projeleri kullanabilirsiniz (ya da aynı sitede aşağı kısımdaki Freelance Switch sitesinden bu işi yapacak kişileri bulabilirsiniz).

  • Paylaş
1

Sinan B., idemama.com sitesinde tanıtım videosu var. Onu inceleyip kısa bir bilgi verebilirmisiniz acaba?

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1126 Görüntülenme5 Takipçi1 Yanıt