Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir kaç gün önce Avea hattımı kaybettim. Aynı numaramı tekrar çıkartmak istiyorum. İçindeki numaralar da çıkıyor mu? Bir de eski hattı tekrar çıkartmak ne kadar sürer?

Bildiğim kadarıyla sadece yedeklediyseniz mümkün olur o. Avea'ya ait böyle bir servis var mı bilmiyorum. : / Şahsen bütün numaraları telefonuma kaydeden bir insan olduğumdan böyle bir şey başıma gelince numaralar telefonda olduğu için sıkıntı olmaz. Kaldı ki telefonum bozulsa dahi yine aynı marka bir telefon alacağımdan, Windows Phone yedekleme sistemi kurtarıyor. Android/WindowsPhone'larda rehber yedekleme var eğer yaptıysanız direkt yedeklemeyle eşleştirin, numaralarınız rehebere gelsin. Benim tavsiyem ancak bundan sonrası için belli aralıklarla numaralarınızı yedeklemeniz olacaktır.

Eski hattı çıkartmak maksimum bir gün sürüyor; şöyle ki çok uzun bir işlem değil, bir forma bilgilerinizi yazıp yeni sim kart alıyorsunuz, sim kartın açılması da bir kaç saatten bir güne kadar değişiyor. (En azından ben her sim kart değiştirdiğimde öyle oldu)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

123 Görüntülenme2 Takipçi1 Yanıt