Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir kadına özel olmayan bir günde alınabilecek anlamlı, uygun fiyatlı en güzel hediye ne olabilir?

O kadın sevgili mi sadece hoşlanılan birisi mi? Sevgili ise yakınlık dereceniz ne, cinsellik işin içinde mi değil mi? Aksi halde tavsiye de bulunulan o iç çamaşırları ters tepebilir. Parfüm en kurtarıcı hediye onunda kalitelisini almaya niyetliysen "uygun fiyat" şartının elenmesi lazım.

Yapılan sohbetlerde hoşlandığı yada ilgi duyduğu şeylerden bahsetmesi, giyiniş tarzında vazgeçemediği aksesuarlar özel olmayan günde hediye alınması için ideal. Kaldı ki bunlardan bir şey çıkarıp hesapta olmayan bir günde hediye alınması bile o kadını ( eğer pahalı olmalı saplantısı yoksa) mutlu eder.
Türetelim;
* Kitap okuma alışkanlığı varsa ve konusu geçtiyse o ayarda bir kitap,
* Sürekli fular tarzı giyim aksesuarları kullanıyorsa, yeni bir fular,
*Sevdiği bir hayvan yada obje varsa, onun olduğu kullanabileceği herhangi bir eşya (misal; kedilere düşkünlüğü vardır ve kedi desenli bir fular vb.)
*Takı sevdası almış yürümüştür, takısız dışarı çıkmayan bir tiptir, tarzına uygun bir çift küpe yada kolye,
*Müziğe düşkünlüğü vardır, sevdiği tarzda bir albüm,
*Vintage ürünlerden hoşlanıyordur, bununla bağlantılı dönemsel bir obje yada aksesuar.
.....
Bu öneriler hep uygun fiyat üzerinden giderek üretilmiştir.
  • Paylaş
6

Şaman, Çok yaratıcı :) Bir kemer, hatta çanta da etkileyici olur :)

Eskiz, Kemer kurtarmaz, almak için almış olur:) Çanta ise, yine kadının tarzında almadığı sürece işe yaramayabilir. Çanta ayakkabı riskli işler hem iyi takip edeceksin hatunu hemde paraya kıyacaksın.

Şaman, Anlamadım nasıl değerlendirildiğini, fular, kitap, albüm, takı , aksesuar kurtarıyor da kemer niye kurtarmıyor :) Hani çanta olayını süper anlıyorum, ayakkabı, kemer ve takılara uyumlu olmasına ya da çok pahalı olmasına bakılıyor. Zaten hayallerinin çantasına sahip olmayan bir kadın ya parasını denkleştirememiş ya da parasına kıyamamış oluyor :) Partner alacaksa onu almalı :D) Bence çok severek giydiği bir kıyafeti tamamlayacak, sahip olduğundan daha güzel bir kemer hepsinden fazla iş görür, tarz tam tutturulabilirse :) Hele bir de tokasında bir iki Swarovski kristali olursa :)

Eskiz, Soruya dikkat ediniz bayım:) Uygun fiyatlı denmiş. Yoksa sevgili olan şahıs, alsın iç çamaşırı, parfümü, çantayı, ayakkabıyı sonu yok ki bunun:))
Değerlendirme de şundan ibaret; kitap ama hatun fantastik kitap hastasıdır bir kitap vardır da bulamamıştır. Ya da albümdür , caz seviyordur adam gider sağlam caz üstadının albümünü alır. Bunlar her kadına işlemez zaten. Kimi bir fularla, kitapla mutlu olur düşünüldüğünü hisseder. Kimi hediyeyi ucuz bulur, yeterince önemsemez. Topuklu ayakkabı ile yaşayan kadın sırt çantası hediye etsen saçma bulabilir yada olabildiğince spor giyim tarzı olan biri, taşlı küpe hediye edildiğinde "neden ki?" diye düşünebilir. Erkek bir elbiseye dikkat edecekte ona uyumlu kemer alacak ta uzun iş o. Ne diye kemer almış?:) Mevzu o kadını dinlediğini ve ona dikkat ettiğini hissettirmek.

Şaman, Tamam anlaşıldı, kemer kesinlikle uygunsuz, şartlar müsaitse seksi iç çamaşırı (sonuçta adam kendi de nasipleniyor) değilse yukarıdakilerden biri :) Şimdi sonuca varıyoruz: "Mevzu o kadına dinlediğini ve ona dikkat ettiğini hissettirmek." Öncelikle dinlendiği ikincil olarak bakıldığı, görüldüğü hissini vermek :) Bu çok ilginç bir tespit...

Eskiz, :)))Sıralama yok ki. İkisini de ister hatun kişisi. Fikir sorulmuş, fikir verildi. Uygulayıp uygulamamak kişiye kalmış.

Seksi iç çamaşırı, parfüm.
  • Paylaş
Saklama kabı
  • Paylaş
Kadına alınabilecek en güzel hediye onun karakter analizini iyi yapmış olmaktan geçer.

Çalışan kadın mıdır, ilgi duyduğu spor dalları var mıdır?
  • Forma, ve benzeri taraftar, takım ürünleri,
  • Salata sever ise 1001 çeşit pratik doğrama bıçaklı kaplardan alınabilir. AB-şeyvırzır gibi evde spor yapmasını sağlayacak ürünler düşünülebilir.
Ne türde kitaplar seviyordur? İlgisini çekebilecek türlere geçişi sağlanabilir!
Yukarıda saydıklarım manevi bağ çıtası yüksek ilişkilerde düşünülebilecek hediyelerdir.
Keza ilişkinin daha çok flörte, arada sırada görüşmeye dayanıyorsa;
Parfüm öncelikli olmak üzere, kaliteli fantezi giyim-kuşam ürünleri veya kişisel bakımıyla ilgili seans paketleri satın alabilirsiniz. (Bu son tavsiyem için 2014 Ekim itibariyle 1000-1500TL'yi gözden çıkartmanızı tavsiye ederim.)
  • Paylaş
Kitap
  • Paylaş
Çorap al
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

141 Görüntülenme8 Takipçi6 Yanıt