Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir kadının rahatlıkla kullanacağı en iyi motorsiklet modeli nedir?

Böyle bir şey varsa bence tam bize göre;
Motosiklet

Bir de şu model hoş;


Motosiklet
  • Paylaş
11

Serkan Kiose, ilk resimdeki motor seneye satışta 4500 USD rynomotors.com/

Hilal Korkmaz, aa çok iyiymiş!!, ben sadece tasarım zannediyordum. Alırım ben bunu...

Hilal Korkmaz, O_O 4,500 dolar tahmini fiyatı...

Hakan, bu nedir ya insanı motosikletten soğutur :)) dam üstünde saksağan olmuş, 4,500 dolara ne motosikletler var alınacak bi bilseniz :)) bunun ikinci tekerini unutmuşlar hacı :) anaaaaa dikkatli baktım da motor da yok bunda egzostta :))) hem arka yolcu nereye oturcak. yaw bu motor değil sadece MO kısmını yapmışlar.

Nazende , ikinciye bayıldım. bunun fiyatı ne kadardır?

Hakan, alttaki pembiş olan scooterlerın atası vespa çıktığı yılldan beri bu segmentteki tek motosiklet eğer bir vespan varsa makinen de sende ayrıcalıklısındır. o bir efsanedir ikinci elde bile çok zor bulunur sıfırları 3500 avrodan başlar türkiye de fercomotor.com.tr/vespa adresinde yetkili satıcısını bulabilirsin. %100 italyan kalmış tek maknedir.

Hilal Korkmaz, Vespa modeller çok güzelmiş! özellikle kahverengi olanlar.. Aslında diğer ülkeler de daha uygundur belki fiyatı bunların

Hakan, biraz daha aklınzı baştan alalım o zaman buyurun vespanın orijinal stesi. vespa tüm dünya da aynı fiyattan satılan nadir ürünlerdendir çok fazla değişmez diğer ülkelerde fiyatlar.

it.vespa.com/#/vespa/ıt/it/home

Hilal Korkmaz, Çok güzeller,bir tane yeşilimsi gördüm!! Kendi kendime bi motor eksikti dedim şu an, çok heveslendim bakamıcam daha fazla, bunlar için motor ehliyeti de gerekiyo tabi:)

Hakan, evet türkiye de yakıtla çalışan her türlü motosiklet için ehliyet gerekiyor. sadece 50cc altında motosiklete eş elektrikli bisikletler için ehliyete gerek yok. eğer yakıtlı bir araç kullanıyorsanız CC si ne olursa olsun ehliyet şart. bazı ülkelerde 125 cc ye kadar motosikletler için gerekmiyor 5 yıl önce kanun tasarısı verilmişiti ülkemizde de 125 cc ye kadar olan makinelerde ehliyet gerekmesin diye ancak otomobil karteli bu tasarıyı meclise getirtmedi . maalesef hiyır törkiy :))

Nazende , bu resimleri koyarak içimdekileri depreştirdiniz. hiç iyi yapmamışsınız hemde hiiiç: )))

Motorsiklet cinsiyet ayıran bir makina değildir. Motorsikletin kullanım amacı model seçimindeki en önemli noktadır. Detaylı bilgi lazım aslında doğru cevap vermem için. Bu sebeple;


  1. İlk kez mi sürecek?
  2. Ne amaçla sürecek?
  3. Boy ve kilo nedir?


Eğer bu 3 soruyu cevaplarsanız doğru tavsiyelerde bulunabilirim.

  • Paylaş
4

Nazlı Demir, 1. Evet
2. Zevk
3. 1.55 ve 42 :)

Hakan, Yabancı Vespa. Yerli ise nostalji...

Sezersb, Merhaba hakan bey. bende motorsiklet kullanmak istiyorum. ilk kez kullanacagim şehir içinde gitmeyi planlıyorum bi de kilo 60 boy 163 ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler...

Hakan, Şehir içi ulaşımda kullanmak için en doğru seçenek naked yada commuter bence hafif ve çevik makinalardır. Yamaha Honda 125, 150, 250 cc Bir model sizin için gayet yeterlidir.

Hatun dediğin Racing kullanır :)


  • Paylaş