Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir kişi sosyal medyadan herhangi birisine aşık olabilir mi?

Hala bu soruyu sormak çok tuhaf. Neredeyse 20 yıldır internet üzerinden iletişim kuruluyor ve sosyalleşiliyor. Eskinin meydanları, kafeteryaları vs neyse sosyal medya da o. Büyük kentlerde yaşayan insanların ezici çoğunluğu bu alanlarda. Bunu çok tuhaf bir şeymiş gibi evirip çevirmek yerine kabul etmek gerekiyor artık. "Sosyal medyadan tanışılan kişi ile x" ruh halinden çıkıp bütün bunların normal insan ilişkisi olduğunu anlamak lazım. Sosyal medya sadece bir araç, bunu biz insanlar kullanıyoruz.

Bu soru "bir insan karşılaştığı birine aşık olabilir mi? " diye sormakla aynı sonuçta ve anlaşırlarsa neden olmasın diyorum.
  • Paylaş
Evet olabilir
  • Paylaş
Aşık olmaktan söz ediyorsunuz. Mekan sınırlaması olduğunu düşünmüyorum. Elbette olunabilir.
  • Paylaş
Evet olabilir. Aşık olup, evlenip çoluğa çocuğa karışanlar tanıyorum.
  • Paylaş
Soruyu yazarken açılan benzer sorular penceresine hiç bakmıyor musunuz? ... Sayın astronot Zuhal Feza (@bacchapan) cevabı çok güzel yazmış, bence de olabilir. Zaten bu soruyu soran zihniyet için aslında soruyu şöyle değiştirmeli: "Ananızın seçip babanızın istediği, sizin de başlık parasını ödeyerek satın aldığınız eş haricinde bir eş size uygun olabilir mi? "
  • Paylaş
3

Hakan, Belki sorucu, daha uzaya bir uydu bile gönderemeyen ülkemizde kadın astronot olma ihtimalinin imkansız olabilirliliği üzerine şüphe geliştirip, benzer sorunun önemliliğini öznel kaygılarla düşük tutup kontrol etme ihtiyacı hissetmemiştir üstad. :)

Şaman, Belki de çift, üç, beş, on dikişin daha sağlam tutacağını düşünüyordur üstadım. C:

Hakan, Mandıklı:-)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

440 Görüntülenme7 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları