Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir kızı etkilemenin yolları nelerdir? Nelere dikkat etmek gereklidir?

Tüm kızları genellememekten başlayabilirsin
  • Paylaş
1

Serdar, genellemeden sonra hal hareket tavır duruş konuşma görünüş giyim kuşam nasıl olmalı nelere dikkat etmeli

Bir kızı en iyi aklınla etkilersin.
  • Paylaş
Doğallık derim , doğallık yoksa mutlaka birileri birilerini kandırmistir yani heralde
  • Paylaş
8

Serdar, daha başka ?

Sorumsorumsak, ben heralde birilerinin beni etkilemeye çalışmasını istemezdim , düşünsene birileri karşında duruyo çok komik bence, neyse başkası filan Yok bana göre olay bundan ibaret

Serdar, oeki konuşmaya utanıyor çekiniyorsa onun önlemi nedir ?

Sorumsorumsak, ne utanmasi ya konus kurtul , utanacak ne var ayıp bişey mi ? Resmen gaza getiriyorum ama su var sürekli utanıyorum dersen kendine güvenini kaybedersin diye düşünüyorum tabi bunlar benim fikirlerim çok güvenme (bu cümlede bile bi özgüvensizlik )

Serdar, peki güvenimi arttırmak için ne yapayım ?

Sorumsorumsak, pes etme derim heralde neyse dedim işte

Serdar, hmm. doğru 1.de olmadı 2. de olmadı 3. de olur :D

Sorumsorumsak, ne olmadı ya :D

Saygili ol oncelikle. Bir unutma karsindaki birgün cocuklarinin annesi olabilir. Bu durustluk ve saygi cercevesinde davrandigin anda zaten etrafindakilerden en az 10 puan ondesin. Kibar olup, yersiz sakalarda yapmazsan ikinci bir sansa hakkin olabilir.
  • Paylaş
1

Serdar, tamam 1. kuralı anladım uygulayacam fakat hal hareket tavır duruş konuşma kılık kıyafet nasıl olmalı hiç tanımadığım birini nasıl ayarlarım imajımı nasıl değiştirmeliyim ?

Her gelen gitmek için geliyor o yüzden uğraşmaya değmiyor. Eğer illa etkilemek diyorsan da karşısındakının ne kadar özel oldugunu hissettir tabii fazlasını göstermemek kaydıyla
  • Paylaş
Bu gerçekten zor bir soru. Ama empatik tavırlar ve güzel bir gülümseme işe yarayabilir. Yalnız hiçkimse birbirine benzemez o yüzden genel bir gözlem yapmak gerekir.
  • Paylaş
4

Serdar, benim gülümsemem her zaman var güler yüzlüyüm uzun boylu yakışıklıyım ama hiç sevgilim olmadı utangaçlığım var ondan olabilir belki

Çağla Doğru, Utangaçlık herşeyi bitirir.

Serdar, bunun önüne nasıl geçeriz ?

Çağla Doğru, ben bunu herkese söylerim.bana da öğretmenim söylemişti.hergün aynanın önünde 10-15 dk kendinizle konuşun.gerçeken işe yarıyor.

Kararlılık.
bundan etkilenmicek kız yok hayır etkilenmem diyen ilgi cekmeye calısıyodur yahut yalan söylüyodur.
  • Paylaş