Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir köye 1-2 çuval tapunun dağıtıldığı söyleniyor ama bazı tapulara ulaşılamıyor. Acaba bu konuda hangi kurumdan bilgi alınabilir?

Tapu Sicil Müdürlüğü'nde tarafların katılımı olmaksızın tapu verilmez. Bahsettiğiniz şekilde tapu dağıtımı nasıl yapılmıştır anlamak güç bu nedenle.
Tapularda aleniyet vardır, Tapu Sicil Müdürlüğü bu konuda gerekli yardımı gösterecektir diye düşünmekteyim.
  • Paylaş
1

Cem Deyupoğulları, Çok teşekkür ederim..Bugün de bir duyum daha alındı..Köyde birçok kişi itiraz dilekçesi vermiş mutarlığa muhtar da merkez ilçeye yollamış..Ya yazdıklarımdan da anlayacağınız gibi maalesef bir gram kitabi ya da net bilgiler içermiyor söylediklerim..halkın halk diliyle söyledikleirni aktarıyorum..ama bir mantığa da sığdırmak istiyorum..bir miras davasıyla ilgili durumlar bunlar aslında...ve işin içine tabi ciddi paralar girince de devlet kurumlarının da bilerek sağlıklı bilginin verilmediği söyleniyor...PEki tapu sicil müdürlüğü bu bahsettiklerimin tamanını çözebilecek bir kurum mu acaba? İnanın böyle işlerin ezbere söylenecek bir tarafı olmadığını biliyorum lakin yine sorayım dedim..Çok sağolun verdiğiniz bilgiler için..

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

510 Görüntülenme4 Takipçi1 Yanıt

Konu Başlıkları