Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir proje üstünde çalışıyorum. Böyle bir uygulamayı kullanır mıydınız/kullanmaz mıydınız? Düşüncelerinizi öğrenebilir miyim?

Bir web sitesi düşünün. Ve seyahate çıkmak istiyorsunuz. Gezip görmek için. Bir site aracılığıyla harita üzerinde plan yapabileceksiniz. Pinler, resimleri, notlar ekleyebilecek rota çizebileceksiniz. Seyahatiniz sırasında; planladığınız harita üzerinde GPS desteği alabileceksiniz. Bunlara ek olarak sitenin sosyal medya özelliği olacak. Böylece eğlenmek, alış-veriş yapmak istediğiniz zaman doğru mekanları seçebileceksiniz. Diğer sosyal medyalardan ufak değişiklikleri olacak.Düzenle
Bir motosiklet gezginiyim. Gezilerimi web'de arayarak, gezgin bloglarını takip ederek planlıyorum ve bu çok vaktimi alıyor. Senelerdir böyle bir platformun eksikliğinden yakınırım. Hedef noktayı seçtiğimde kullanacağım araca göre (normal araba, offroad araba, sport touring motosiklet, enduro yada offroad motosiklet gibi) ve istediğim yol tarzına göre (otoyol, stabilize, offroad, köy yolu gibi) çizilen rota üzerinde gezip görülebilecek tarihi/turistik yerler ve bu yerler hakkında bilgi, yapılabilecek aktiviteler, katılabilecek topluluk etkinlikleri, festivaller, meşhur yiyecekler ve yemekler, kamp alanları, iklim ve doğa şartları gibi veriler sunacak bir platforma benim gibi birçok gezginin ihtiyacı var.
  • Paylaş