Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir projeyi birlikte yürütmek üzere ekip oluşturabilmek için tasarlanmış ya da bu konuda yardımı dokunabilecek bir web site var mıdır?

Ekip oluşturulabilecek tarzdan insanlarla tanışma imkanımızın olabileceği başkaca bir platform da olabilir?Düzenle
Aşağıda proje yönetimi konusunda yarımcı olabilecek ücretli (ya da freemium) servisleri bulabilirsin. Bu servislerin ne yazık ki bir ekip oluşturma imkanı sunmuyor fakat ekibi olanlar ya da dışarıdan freelance çalışan tedarik edenlerin işlerini yönetebilmelerini kolaylaştırıyor.
  • Paylaş
venturro.com bu amaçla kurulmuş yeni bir girişim incelemenizi tavsiye ederim.
  • Paylaş
Angel List (angel.co) üzerinden bunu bir nebze yapmanız mümkün. Burada hesabınızı ve girişiminizin sayfasını oluşturduktan sonra aradığınız kişileri ve özelliklerini bir sayfada yayınlayarak aradığınız özelliklerdeki kişilerin sizi bulmasını sağlayabilirsiniz (angel.co/jobs) ancak buradaki olay daha çok işe alım yönünde ilerliyor, elbette ki görüşerek kurucu ekip yaratmaya da çalışabilirsiniz. Benim önerim bunun yerine çok fazla etkinliğe katılıp, insanlarla yüz yüze tanışarak ve onları bir nebze de olsa tanımaya çalışarak, uyuşacağınız ve birbirinizi tamamlayacağınız bir ekip kurmaya çalışmanızdır. E-Tohum, Girişim Fabrikası, Startup Weekend tarzı etkinlikler iyi bir başlangıç olabilir (Girişim Inkübatörleri Ve Çekirdek Programları/Girişimcilik) .
  • Paylaş
Bunun için venturro.com u kurduk. Bekleriz.
  • Paylaş
Benim bildiğim Venturo var: venturro.com
  • Paylaş
Trello iş takip sistemi açısından çok etkin kullanılabilecek verimli bir araç. Proje yazılımsal bir proje ise Github üzerinden işlerde yürütülebilir. İkisini aynı anda kullanmak ise verimi çok arttırır.
  • Paylaş