Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir şehirde yapılacak 100 şey tarzında, insanların girip madde madde yazabileceği ve oylayabilecekleri bir web sayfası ilginizi çeker miydi?

odtudeyapilacak100sey.com tarzında bir web sitesi bir şehir için olsa ilginizi çeker miydi? izmirdeyapilacak100sey gibiDüzenle
İlgi çeker ancak içeriğin çok iyi üretilmesi gerekiyor. Kullanıcıların çok çok az bir bölümü bu tip içeriklere katkıda bulunuyor. Bunu ölçmek için önce onedio.com veya listeli.com üzerinde "İzmir'de yapılacak 100 şey" şeklinde gerçek ve kaliteli bir içerik oluşturmayı deneyebilirsin. Bu tip platformlar içeriğinin kısa sürede çok ziyaretçi ile buluşmasını sağlayabilir.
 • Paylaş
Zaman kaybı boşver onun yerine kendine blog aç yazmak istediklerini yaz gitsin. Anlattığının kontrolü zor belli bir süre sonra kimseye güvenemezsin sitede çöp olur gider.
 • Paylaş
Eğer o şehri ziyaret ettiğimde neler yapabileceğim konusunda fikir verirse ilgimi çekerdi.
Kısa süreliğine gideceğiniz bir şehirde yapabilecekleriniz için ön araştırma ve plan hazırlama açısından güzel olacaktır. Ama geyik muhabbeti oluyorsa (soruda geçen linkteki gibi) efektiflikten uzak olduğu için ilgimi çekmezdi.
 • Paylaş
İlgimi çeker. En iyi bilgiyi gidenler ve o şehirde yaşayanlar verir. O sebeple içeriğini kullanıcılara oluştur. Hem içerik aramakla uğraşmazsın hem başka yerlerden içerik çalmak zorunda kalmazsın.
 • Paylaş
ODTÜ başka bir şehir başka :) ODTÜ bir şehir değil ODTÜ'lülerin dünyasıdır. Bence buraya soru olarak yazın. Web sitesi olarak çok zayıf kalır.
 • Paylaş
Bir genç lades kemiği satarak para kazanacağına inanmamışlar oda yapmış ve sonuç milyon dolarlık bir adam... Kısacası yap gör
 • Paylaş
Tabiki ilgimi çekerdi.Bence çok güzel bir fikir. Fakat içeriğin gerçekten o ilde yaşayan veya yaşamış, yazılan yerlere gitmiş görmüş kişilerce olması çok önemli. Yoksa biliyorsunuz klavyeyi eline alan sizden çok gezmiştir, direnişlere katılır, savaşlara meydan okur, Atamızın izindedir vs... Anladınız sanırım.
 • Paylaş
Android te bir oyunu oynayip çok begenseniz bile oyuna bir dk oy vermekten useniyorsunuz kaldiki birileri girip oy versin.
 • Paylaş
1

Brutal Code, Neye oy versin?

Ben olsam güzel bir sistem geliştirir ve bir web sitesiyle anlaşırdım. Mesela sözcü gazetesinde spor haberine tıkladığında AMKSPOR sayfasına gönderilmek gibi.
Seyahat sayfaları var haber sitelerinin. Oralar zorlanabilir.
 • Paylaş
Benim ilgimi çekti, girip kurcalardım illa ki. Özellikle farklı bir şehre gideceksem kesinlikle incelerdim.

Bir şehir için 100 kısıtlayıcı bir sayı olabilir yalnız.
 • Paylaş
İlgi gekici olurdu tabi :) sıcak bir site olmadı giren böyle huzurlu mutlu hissetmeli kendini, giren kişi ayrılamamalı siteden harika bir site olurdu
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

249 Görüntülenme13 Takipçi11 Yanıt