Bilmek istediğin her şeye ulaş

Şehirlerarası otobüs firması web sitesinde gideceğin yere varış saati olarak 08:00 yazıyor ve otobüs otogara saat 10:15 civarı giriyor. Sen de LYS sınavına geç kalıyorsun ve puanın hesaplanmıyor. Tek yapabileceğim seneye artık demek mi?

Aslında gecikmeyi açıklar haklı bir sebep yoksa, araç yolcu almak için önceden planlanmamış biçimde ara duraklara uğrayıp durk kalk nedeni ile gecikmişse, bir tazminat davası değerlendirilebilir.
  • Paylaş
Kalkış saati 22:00 olarak belirlenmişti otogara 23:00 de girdi. Kocaeli yol calışması sebebiyle 1 saat daha geçikmeye uğradı. Ama Otogara neden geç girdiğini bilmiyorum.
  • Paylaş
Geçmiş olsun kötü bir durum yaşamışsınız.
  • Paylaş

keşke 1 gün önce gidip tedbir alsaydın ya . maalesef hiyır iz törkiy ...

  • Paylaş
1

Ahmet Faik, haklısın bende öyle dedim.. Web sayfalarındaki sözleşmede ulaşıma engel olacak etkenler için hiç bir madde yoktu, taki (Insanlar için var olan kurum) Polisler bile birşey yapamazsın deyince önce onlardan sonra otobüs firmasını daha sonrada o sınav gününe açılmayan yol yapım çalışması emrini veren insanları filim şeridi haline getirdim.. :) Senin harçanan bir senen hiç önemli değil onlar için. Görevleri gereği laf torbaları çok, ama hiç birisini senin iyiliğin için harcamazlar...

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

344 Görüntülenme4 Takipçi4 Yanıt