Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir soruya cevap yazdığımda neden cevabım sayfanın en sonunda görünmüyor? Editörde sıralı liste kullandığımda neden cevabımda madde numaraları görünmüyor?

Hadi bunların hepsi olmadı, neden "Soruya sadece bir kez cevap verebilirsiniz, fakat cevabınızı düzenleyebilirsiniz." yazısının "düzenleyebilirsiniz" kısmı beni anında vermiş (aşağıda devam edecek)Düzenle
Yazmış olduğum cevabı düzenlemeye götürmüyor. Bunların hepsi kullanıcı olarak bana mantıksız ve külfetli geliyor ama son çare olarak gidip 'Ne cevap vermiştim?'e tıklıyorum, evet İnploid cevabı buluyor ama yine sıralı liste olarak girdiğim ve İnploid'in formatını bozmuş olduğu cevabımı düzenleyemiyorum. Aklıma geliyor ve profilime bakıyorum. Orada verdiğim cevaplar yazıyor ya. Evet orada da cevabı buluyorum ama yine de düzenleyemiyorum. Eh işte bu kadar hayal kırıklığının üstüne ben de oturup bu başlığı açıyorum. Acaba diyorum Facebook, Ekşi Sözlük ya da Google bu kadar uzun süre böyle aksaklıklar ve mantıksızlıklarla sürünse bir de Alexa'ya göre netteki sitelerin sadece %50 sinden hızlı olsaydı bu kadar popüler olur muydu.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

162 Görüntülenme1 Takipçi1 Yanıt

Konu Başlıkları