Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bir Sosyal Ağ Sitesi'nden beklentileriniz nelerdir ? Ne olmasını istersiniz? Ne olsa daha hoşunuza gider siteye bağımlılığınız artar?

Biz birkaç arkadaş bir araya geldik ve sosyalmedya'daki sitelerin birer analizini cıkartarak insanların sitelerden ne kadar istifade ettiği, ne kadar mutlu oldugu ve ne kadar beklenti içerisinde olduklarını arastırıyoruz. Sizlerden de HAYALİNİZDEKİ web sitesinde neler oldugunu ögrenmek istiyoruz. NELER İSTERSİZ? Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.Düzenle
Bence gizlilik önemli nokta.yani verilerim paylaşılmasın isterim.
Ayrıca,kısıtlı paylaşım çok önemli yani,aileden biriyle,en yakın arkadaşıma ayrı fotoğrafları gösterebileyim.
Sohbet kısmı varsa,bazı kişilere offline bazı kişilere online gözükebileyim.
Bunlar benim için önemli noktalar,aklıma gelirse eklerim,umarm yardımcı olmuştur :)
  • Paylaş
1

Emre Orhan, Teşekkür ederimmm :)

bence içerik kalitesi, her yazılananın yayınlanmaması gerekliliği. çünkü, içeriğe eklenen yorumlarda veya yazılarda geyik olarak yazılanların diyaloğu işin özünden çıkarması gereksiz kirlilik yaratması. bu kirlilikten dolayı okuyan ilgili kişinin zaman kaybetmesine ve siteden sıkılmasına yol çıyor. bunun önlenmesi için önerim, en az üç kişiden oluşacak bir yetkili(moderatör) onayından sonra iletilerin ilgili sitede yayınlanması gerekir.

benim fikrim budur. yorumlarınızı bekliyorum. 

  • Paylaş
Tam anlamıyla uçurmalı beni
  • Paylaş
Bekarlar icin ayri bolum olmali :) Bircogumuzun istedigi sey bu degil mi? Tamam, 'evliler ve basi baglilar' diye bir bölüm de bulunabilir sıkıntı yok :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1497 Görüntülenme9 Takipçi4 Yanıt