Bilmek istediğin her şeye ulaş

Birden fazla e-posta hesabını aynı hesapta toplama yolları nelerdir?

Microsoft Windows Live Mail kullanıyorum.
Dilediğim kadar e-posta adresimi programa  bağlayıp, programdan hepsini yönetebiliyorum. Microsoft'a alternatif Mozilla Thunderbird uygulaması da aynı işi görüyor. Ya da mail servislerinden maillerinizi filtreleyebilir, tek hesapta bir kaç mail kullanabilirsiniz.
  • Paylaş
Sunucu adreslerini alabiliyorsanız bence en iyi program Microsoft Outlook. Bu programda tüm adreslerinizi bir araya toplayabilmenizin yanı sıra, çok güzel filtre ve otomasyon ayarları var. Ayrıca gelen ve giden tüm maillerinizi bilgisayarınıza kaydediyor, tümünü çevrimdışı da kullanabiliyorsunuz.
  • Paylaş
Her e-posta adresinin ayarlarında yönlendirme vardır. ek olarakta aynı şekilde bağlantılı hesap oluşturma secenekleri ilede yapabilirsin.
  • Paylaş
Gmail ayarlarından farklı hesaplarını ekleyebiliyorsun. entegre sistemi var. Ben kullanıyorum.
  • Paylaş
Gmailin yeni görünümünde hesap ayarlarını açarsanız karşınıza çıkan sayfadaki 4. seçenekte 'Diğer hizmetlerdeki hesaplarınızı bağlayarak Google deneyiminizi iyileştirebilirsiniz.' linkini görürsünüz. Linke tıkladığınızda karşınıza çıkan 'hesap bağlayın' butonundan facebook, yahoo, flickr, linkedin, quora, twitter, yelp, hotmail ve myspace gibi hesaplarınızı gmailinize bağlayabilirsiniz.

  • Paylaş
İnternet Sitesi
Gmail'de ayarlar kısmında hesaplarınızı bağlama seçeneği mevcuttur, bu sayede hotmail, okul epostanız ve diğerlerini sadece gmail kullanarak erişebilir ve yanıtlayabilirisiniz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1695 Görüntülenme7 Takipçi6 Yanıt