Bilmek istediğin her şeye ulaş

Birden fazla okuduğunuz kitaplar nelerdir?

Romanlar

Romanlar

RomanlarRomanlar


Bu sonuncunun dili ikinci okuduğumda ki artık çocuk değildim, beni hüsrana uğratacak kadar basit geldi.

  • Paylaş

Ben okuduğum çoğu kitabı birden çok okurum.Beğendiklerimi değil aksine beğenmediklerimin üzerine daha çok düşerim.Tek okumada anlamadığım ya da kaçırdığım bir şeyler yüzünden beğenmediğimi düşünürüm ve tekrar tekrar okurum her defasında da o kitaptan daha fazla şey alırım.

  • Paylaş
Kimse üzerine alınmasın ama bir kitap baştan sonra neden ikinci kez okunur ki? Birinci sefer anlamıyormusunuz, bazı bölümlerin ikinci kez okunmasını anlayabilirim ama tüm kitabın ikinci kez okunması inanın saçma geliyor bana. Belki de bir kitabı bile okurken sıkıntılar çektiğim için ikinci kez okumayı hiç anlayamayacağım.
  • Paylaş
1

Şaman, Şimdi, Küçük Prens ve Don Camillo'yu aylarca tuvalet kitaplığımda bulundurduğumdan tekrar tekrar okudum. Faust'u özellikle ikinci bölümünü anlamadığımdan tekrar okudum. Martin Eden'a gelince, onu çocukken çok sevmiştim, nostalji olsun diye okudum. Al sana üstadım birkaç tekrar okuma nedeni. :)

Şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır.

Genelde bende ikinci kez okumayı anlamazdım ama bu kitap beni ikinci kez okutmuştu :) İçindeki fikirler, samimiyet ve sohbet havasında geçmesi çok hoştu. Başucu kitabı derler ya onun gibi sanki..

  • Paylaş
Romanlar

Dublörün Dilemması / Murat Menteş

  • Paylaş

Dostoyevski, Yeraltından Notlar.

  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1250 Görüntülenme11 Takipçi7 Yanıt