Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bireysel emeklilik danışmanlığının iş tanımı ve çalışma olanakları nasıldır?

BES planlarının satılması ve planlamasında finansal danışmanlık yapma olasılığın mevcut. Doğru planları, doğru insanlara ulaştırırsan ciddi ekonomik gelir elde edersin ki, dahası şu, zaman içinde portföy danışmanlığına çevirirsen getiri oranına daim olarak kazanç oranında dağılım portföyünle gelişir. Ciddi düşünürsen yardımcı olurum. 
  • Paylaş
5

Hale Acar, Bireysel emeklilik olan, Ak emeklilikten ayrılmak istiyorum. ne kadar kesinti olur acaba? 3 yıldır yatırıyoruz.

Hidayet Koksal Sandıkcı, emeklilik planlarında ayrılma hakkı her zaman mevcuttur. hayat sigortaları gibi yüksek kesintiler yok. sözleşme sürenizden önce çıkarsanız birikiminizin %15 gibi bir tutarı kesilebilir. bu tutara giriş aidatını ödemediyseniz onu da keseceklerdir. net tutarı görmek istiyorsanız. sözleşmeniz sonrası size verilen kullanıcı adı ve şifreniz ile takasbank internet sitesine girip tüm birikiminizi de mevcut durumunuzu da kesinti tutarınızı da görürsünüz.

Hale Acar, Teşekkür ederim.

Alper Altuğ, BES fonlarının getirileri neden çok çok düşük. Sebebi henüz birikimler yeterli olgunluğa ulaşmadı mi yoksa fonları işleten kişiler bu konuda başarısızmı ?

BES kısaltmasıyla sigorta satarlar, telefonla randevu, sonra satış ve hatta tahsilat takibi. Aracsız çalışırlar, genelde başlangıç pozisyonudur.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1436 Görüntülenme8 Takipçi2 Yanıt