Bilmek istediğin her şeye ulaş

Birisi kafanıza silah dayasa ne hissederdiniz?

Kelime-i şahadet :))
  • Paylaş
2
Asıl düşünülmesi gereken, silahı tetikçinin elinden nasıl almamız gerektiğidir. Ancak o anki korku ve heyecanla insanın bir şey düşünmesi mucize olur. Bu sebeple o an vurulduktan sonra kurtulabileceğimi veya belki de onun beni bırakacağını düşünüp o gereksiz sözü dile getirebilirim, 'lütfen'.
  • Paylaş
Kafamdan çekmesi için nasıl ikna edeceğimi düşünürüm.
  • Paylaş
5

İlginc Adam, Silah onun elinde ama :) Bak kuş uçuyor diyerek dikkatini mi çekersin mesela :)

Sevgiseli, Birisi o niyete girmişse o kadar basit bir şeye tepki göstermez emin ol.
Daha mantıklı ikna yolları bulmalısın.

İlginc Adam, Hmm o zaman "orda biri mi var" diye fısıldasak.. Bu dikkatini çeker sanırım... Cinayete şahitlik edecek kimse istemez sanırım :)

Sevgiseli, Anlık değil tamamıyla bırakmasına ikna etmelisin. :) Ayrıca bir isenin kafana silah dayadıysa alay edilmiş durumuna düşmek istemez. O an sana zaten üstünlük taslıyordur ve bütün üstünlükte ondadır. Küçük düşürmeye çalışman tetiğe daha çabuk basmasını sağlar. :)

İlginc Adam, O zaman yapacak birşey yok @sunshine dediği gibi Kelime-i şahadet getirip teslim olmak :) Tamamıyla ikna etmenin yolunu nasıl bulacaksın o daracık zaman içerisinde, bütün hayatını kısa metraj film olarak izleyeceksin zaten :D

Kafama silah dayama ihtimali olan birinin yanında boş olmazdım sanırım..önce davranır, onun yaptığı gibi dayayıp beklemez, çeker vururum.. besmeleyi unutmadan..
  • Paylaş
5

İlginc Adam, Hadi silahı doldurmayı unuttun diyelim, çektin tetiği "tık" etti. Bu sefer o kişi kendi silahına davrandı sana doğrulttu, o zaman ne yaparsın?

ikarus35, ben unutmam diyerek artistlik yapasım var:)

İlginc Adam, Kişisel silahlanmaya "hayır" diyerek, mesajımızı da vermiş olalım o zaman...

Unknown, %50 kurtulursun %50 ölürüsn iki ihtimalinde birbirine yakın olduğu durumda silahı dayayan kişinin ruh hali çok önemlidir. Başıma silah dayasalar ya seri hareketle silahı yukarıya kaldırırım yada bu hareketi yaparken vurulurum %50 ihtimal :)

Sewinç patlaması
  • Paylaş
Silah dayanan kafaya göre değişir :))
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

853 Görüntülenme10 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları