Bilmek istediğin her şeye ulaş

Birlikte olmanız imkansız birini deli olacak kadar çok seviyorsanız ve ilk defa böyle bir duygu yaşıyorsanız, bu durumdan kurtulmak için ne veya neler yapılabilir?

Hiç bir şey yapamazsın. Olaylar kendiliğinden gelişir ve ilerler. Kendini olayın içinde bulursun. Yaşaman gerekiyorsa yaşamadan ölmezsin. Hele birde ilk ise zor günler seni bekliyor. 'Anı' çoğaltmamak en güzeli ama her şey kaderin bir parçası ve bunu yaşaman gerekiyorsa mutlaka yaşarsın. Hipnozla beyninden sildirmekte istesen, bir başkası ile daha ağır acılar içerisinde yaşarsın, yani kaçış yoktur. Çünkü hayattaki her olay bize bir şeyler öğretmek için dirilir ve sonrasında gelişecek başka olaylara köprü olur. Sen onu öldürmeye kalktıkça dirilir. İlk olduğu için gözünde fazla büyütürsün, emin ol ki ilk tekmeyi atacak olanda o olacaktır sana. Sonuçta o da bir insan ve senin gibi yemek yiyor, tuvalete gidiyor vb. insan üstü bir şey değil. Ve hatta belki diğer insanlardan daha kötü. Bunları sana tekmeyi atınca daha çok hissedeceksin:( Önce bunu beynine işle. Sifonu sen çek :) EFT'yi de önerebilirim.
  • Paylaş
1

Çınar, Cevap için teşekkür ederim. Benimki sevdiğimi gözümde yüceltmek değil. Onun herkes gibi bir insan olduğunun farkındayım. Benim için onu diğer insanlardan farklı kılan duyduğum sevgidir.

Hiçbir şey yapamıyorsun. Bir sürü yanlış anlaşılma oluyor, açıklayamıyorsun. Seviyorsun, anlatamıyorsun. Anlatsan da, hep en kötü cümlelerle anlatıyorsun. Nasıl anlatsam bilmiyorum ki... Bunu bile anlatamıyorsun işte. Sonra, çok uzun zaman sonra, birden geçiyor. Bitiyor, gidiyor. Sanki hiç olmamış gibi, birden yok oluyor tüm hislerin. Blue Valentine izlediysen, soruyorsun kendine, "öylece yok olabiliyorken hislerime nasıl güvenebilirim ki?" diye... Cevabın, "bir daha olmayacak, hep mantığımla hareket edeceğim" oluyor. Söz veriyorsun kendine, tutamıyorsun. Bir süre sonra gidip bir başkasına aynı duygularla aşık oluyorsun. Aşk, gerçekten de çok saçma bir şey.
  • Paylaş
Tek kurtuluş yolu gidip o kişiye sevdiğini itiraf etmek... Söylediğin zaman hem üzerinden büyük bir yük kalkmış olur hem de topu karşı tarafa atmış olursun. Vicdanen de rahatlarsın böylelikle. Çünkü üzerine düşeni yapmış olursun.
  • Paylaş
2

Çınar, Teşekkür ederim. insan içinde tutamıyor söyleyiveriyormuş:)

Haty Cross, itiraf etmenin çözüm olduğuna yada yükü hafiflettiğine inanmıyorum... Ben de bu konu da çözüm arayan biriyim ' O 'na hislerimi anlatmaktan yorulup kucağında uyuyakaldığımı biliyorum tüm samimiyetimin we sewgimin farkında olup umursamaz tawırları bana daha çok zarar wermeye basladı =(

Seni onun uğrunda deli eden şey sevgin değil,
ona ulaşamadığın gerçeğidir.
  • Paylaş
1

Çınar, Deli eden ulaşamama gerçeği değil vicdanım:(

Birlikte olmamız imkansız diye bir durum yoktur sen sadece kendi kendine imakansızlaştırmışsın ve kendi kendine duvarlar örmüşsün ... sana bu durumdan kurtulmanın en iyi yolu o kişi ile birlikte yaşamayı dene baktın gerçekten imkansız bir durum ise otomatikman ayrılmış olursunuz ve sende bu durumdan kurtulmuş olursun .. yani demek istediğim yaşamadan olmaz ...
  • Paylaş
1

Çınar, Cevap için teşekkür ederim.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1304 Görüntülenme8 Takipçi5 Yanıt