Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bizim medyanın durumu malum. Dünya haberlerini takip etmek için kullandığınız kanallar hangileridir?

Sağolsun Alman ve Avusturyalı arkadaşlarım beni habersiz bırakmıyor (ARD, ZDF, ORF, Bild, Spiegel, Die Zeit, Die Welt, Süddeutsche Zeitung, Berliner Rundschau, Der Standart...) kendi basınlarında çıkan ve bizi ilgilendiren haberleri yolluyorlar. O da objektif değil diyebilirsiniz ama bizim basınla kıyaslanamayacağını da biliyor olmalısınız.
  • Paylaş
Dünyayı güncel manada takip edemiyorum. Özellikle uluslararası ilişkileri kavrayabilmek artık gerçekten bir uzmanlık konusu ve benim alanım değil, ancak felsefi manada görebildiğim ve hoşuma gitmeyen bir sahneyi herkes gibi ben de gözlemliyorum .. . . .
  • Paylaş
Sizin de dediğiniz gibi bizim ülkemizde medyanın durumu içler açısı.. Ben şahsen 'dünya' haberlerini takip etmek istiyorsam NTV'nin dünya haberlerine bakıyorum. Haberlerin kaliteli ve güvenilir olduğunu düşünüyorum. Bunun dışında eğer ingilizce biliyorsanız BBC haber sitesini de tavsiye edebilirim.
  • Paylaş
Yabancı gündem ve uluslararası ilişkiler için dostum en iyi platform Türkiye için onedio.com ayrıca sistemi ve gerçek bir dünya görüşüne sahip olmak için ünlü stratejist ve u. ilişkiler uzmanlarını twitter gibi bir platform da takip edebilirsin.. .
  • Paylaş
Aslında Şöyle bir liste olsa (Ana akım, alt başlıklarla dallandırılabilir, iktidar yanlısı, muhalif vb. gibi sınıflandırılabilir, vb.)

Türk medyası:
sabah.com.tr
taraf.com.tr
star.com.tr
cumhuriyet.com.tr

İngiliz medyası:

Rus medyası:

Alman medyası:

Amerikan medyası:

vb.

çok iyi olur.
  • Paylaş
Merhaba İnploid ailesi
Talklag.com kısa bir aradan sonra yeniden sizlerle!

Geri sayım başladı, yarın saat 22:10'da Talklag Beta ile yeniden buluşacağız!
Hepinizi bekliyoruz... :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

134 Görüntülenme9 Takipçi7 Yanıt