Bilmek istediğin her şeye ulaş

Blog yazarı kızların hazırladığı "Çantamda ne var?" tarzı videoları daha çok kadınları mı izler erkekler mi? Neden?

Soruda verilen ornekten yola cikarsam, blog yazari kadinin cantasindakilerle benim cantamin icindekiler hemen hemen ayni oldugu icin ben boyle bir videoyu sirf fondaki muzik icin izleyebilirim.

Diger kadinlar da benim gibi dusunuyorsa, itiraf edin erkekler siz izliyorsunuz. :)

Saka maka, bu tarz videolar ya meraktan ya da videodaki kadin cok guzel oldugundan izleniyor olabilir.
  • Paylaş
4

Burakhan Eyüpoğlu, Çok içten cevap :)
(Teşekkür ederim.)

Emir Şenyer, Genelde bunu yapan kızlar güzel değiller. "Ben zaten yüksek lisans öğrencisiyim!!" demek için bile video çekenler var. Herkesin çantasında aynı şeyler varken birilerinin bunu düşünüp video çekmesi toplumdan dışlanmışlık göstergesi bence. Kadınlara yönelik bir proje düşündüğüm için bu soruyu sormuştum ve olaya basit yaklaşımın yardımcı oldu. Teşekkürler :)

Aylin Sonmez, Bence her ne olursa olsun, bir kadının veya erkeğin bir şey düşünüp video çekmesi doğal bir şey günümüzde. İster izleyelim, ister izlemeyelim. :)

Toplumdan dışlanmışlık değil de sanki "başkalarından ilgi görme isteği" desek daha doğru olabilir.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Rica ederim.

İnternette ki her şeyi çok mu mantıklı hareket ederek yapıyor insanoğlu? İnsanlar birbirlerini tanısın tanımasın, kendini teşhir etmeyi ve meraklanıp başkalarını takip etmeyi seviyor. "Zaman dolduruyor" kendi tabiri ile. Ve bence her iki cinste yapıyor ve izliyor.
Kadınların her ne kadar ortak alanları olsa da farklı alanları da var. Bazılarımız çanta kullanmaktan hoşlanmaz, bazılarımızın tarzı bambaşkadır. Biz bile birbirimize bazen, "onu da mı taşıyorsun? " demişizdir mutlaka. Canı sıkılmıştır yada gerçekten merakından bakmıştır.
Erkeklere gelirsek, ilk akla gelen tabii ki güzelse çanta sahibi görüntüdür sebebi. Ama diğer taraftan, yaş ortalamasını bilemem tabii ama kadınlar hakkında bilgi için tecrübe etmek dışında, internet bulunmaz nimet:) Doğru yanlış ne kadar bilgi varsa haberdar olmak işlerine geliyor bir kısım grubun. Ten rengi ince çorabın numarasından haberi olmayan biri olarak, biliyorum ki bu numaradan haberi olan çok erkek var.
Dip not; hiç o videoları izlemedim.
  • Paylaş
1

Emir Şenyer, Böyle videolardan kadınlar hakkında bilgi ve tecrübe edinecek erkekler varsa gerçekten acınacak durumdayız demektir :D Teşekkürler cevap için..

Benim dikkatimi çeken bi video olmaz bile :)
  • Paylaş
Çantamda ne var tarzı videoların olduğundan bile haberdar olmadığım için bu sorunun cevabının bilir kişisi olduğunun ben olduğunu düşünmemekteyim fakat benim acizane fikrim erkeklerin ilgi alanları içinde bir bayanın çantasında ne olduğunu merak etmesi olmayacağını düşünmekteyim açıkcası :)
  • Paylaş
İnploid senden daha neler öğreneceğim!
  • Paylaş
Nişanlımla dışarı çıktığımda yaşamış olduğum tecrübelere dayanarak şunu diyebilirim ki, eğer düğün vs gibi bir yere gidersek, elinde el kadar bir çanta ve içerisinde sadece kimliği oluyor. Yok vakit geçirmek için dışarı çıkıyorsak, benim cüzdan, anahtar, sigara ıvır zıvır ne varsa onun çantasında oluyor. Açıkçası merak edilecek çok bir şey yok :) Bir insanın herhangi bir psikolojik sorunu yoksa neden çantasındakileri başkalarıyla paylaşmak istesin ya da biri bunu neden izleme gereksinimi duysun :)
  • Paylaş
Erkek eşi yanındayken mecburiyetten izler, Kadın ve cinsiyet tercihi yapmış kişiler veya tarafsız olan arkadaşlar izler.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

303 Görüntülenme9 Takipçi8 Yanıt