Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bootstrap öğrenmeye en hızlı ve en iyi yoldan nasıl başlayabilirim?

Bilindiği üzere artık bootstrap 4'te çıkmak üzere beta olarak yayınlandı ve yapılan işlerlerde bu teknoloji isteniyor. Bende öğrenmek istiyorum. Umarım yardımcı olursunuz. Düzenle
Css biliyorsanız Bootstap'ı da biliyorsunuz demektir.getbootstrap.com web sitesinden gerekli css ve javascript dosyalarını indirdikten sonra projenize entegre edebilmeniz için verilmiş yönergeleri takip ederek hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Zaten Bootstrap'in amacı responsive ve tarayıcı uyumlu web siteleri tasarlarken en çok zamanımızı alan css aşamasında ihtiyacımız olan hemen hemen herşeyi hazır klaslar halinde sunan bir framework oluşturmak.. Size düşen bu classları ihtiyacınıza göre kullanmak.
  • Paylaş
Bootstrap zaten artık kalmadı yerine metro designlar geldi onlarda boots pek kullanmıyor elle oluşturuluyor bootsu düzenleyip yeni bi tasarım oluşturucaksan eyw ama o hali ile pek mantıklı değil mesala twitter boots u güzel bir şekilde editlemiştir onun haricinde bi örnek veremem class ve id leri elle girmen en mantıklısı olacaktır gerçek tasarımcı doğaçlama yapar davinci resim yaparken hazır kalıp tuvaller kullanıyormuydu ? Hayır kendi yaratıodu hayal gücüyle css3 ü çöz gerisi sende :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

63 Görüntülenme5 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları