Bilmek istediğin her şeye ulaş

Brezilya fönü gerçekten işe yarıyor mu?

Çok kabarık saçlı insanlarda işe yaradığı söylenebilir.Ama hafif dalgalı saçlarda çok sonuç alınamaz. Ayrıca uzun vadede saç dökülmesi ve egzamaya yol açar. En önemlisi de içinde formaldehit adlı kanserojen madde bulunur. Amerikan İlaç ve Gıda Dairesi brezilya fönünü 'tehlikeli' kategorisinde sınıflandırıyor.
  • Paylaş
İçerisinde tuz olmayan şampuanla yıkanması önemli . sonrasında sürülen krem nanoteknoloji ile üretildiğinden soğan tarzı kokar...krem tüm saça yedirilir... saç ince ince maşalanır.. en az 10 defa tüm saç. 3 gün saç yıkanmıyor. işee yarıyor. inanılmazzz...
  • Paylaş
Brezilya deyince aklıma rio festivali ve yarı çıplak kalça sallayan ( salsa oluyor galiba ) kızlar geliyor. Bunu föne bağlayım dedim, görüntü tamam da sesi tutturamadım :) rüzgardamı yapıyor o kızların kalçaları. vay anasını sayın seyirciler.
  • Paylaş
Bir arkadaşım yaptırdığını ve saçlarını yaktıklarını söylemişti hatırladığım kadarıyla. Kuaförü iyi araştırmadan yaptırma.
  • Paylaş
Bir ay oldu araştırıyorum halen . Brezilya fönü adı altında başka uygulamalar yapıyorlarmış profesyonel keratin ürünü ya da juvexsin keratin saçlara bakım yapıyormuş aynı zaman da araştırmaya devam :))
  • Paylaş
1

Selami Ok, Evet söylediğin ürünler gerçekten hem bakım yapıyor hem düzleştiriyor herhangi bir zararı yok abartmış olamamak için az söyluyorum 400 uygulama yaptım )) bayan kuaförüyüm brezilya fönü son yüzyılın güzellik adına en iyi buluşudur yaptırın

Saçları yoluk yoluk yapıyor dengesini bozuyor ayrıca içinde bolca kimyasal madde var
  • Paylaş
Ben brezilyalıyım biz memlekette bi fön çektirirdik,bırak yatmayı yıkansak geçmezdi 
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

2001 Görüntülenme8 Takipçi7 Yanıt