Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bu gün oynanan Fenerbahçe maçında, kadınların toplu halde küfür ettiklerini biliyor musunuz? Yakışır birazda onlar stres atsınlar!

Tüm zerafetlerini yitirdiler öyle ise.. Bir çirkinleşmedik onlar kalmıştı..
  • Paylaş
Ben olaya o yönden değil de işim yönünden yaklaştım biraz. Stres atacaklarsa da başka bir yöntem geliştirmeleri gerekir diye düşünüyorum. Ve ya erkekler ile birlikte izlesinler maçları. Bugünkü (artık dün) maçta sesler sürekli olarak yüksek frekanslardaydı ve neredeyse hiç alt frekanslar duyulmadı. Fenerbahçe gol attı stadda çığlık, Fenerbahçe gol yedi stadda yine çığlık :) Çok şükür ki, maçta görevli değildim ve maçı sonradan izleyebildim. O çığlıklar bir türlü kesilmemiş ve itiraf etmeliyim ki sürekli tiz sesler beynimi kemirir dururdu :) Bir ara efekt sesleri, yayını öyle bir ele geçirmiş ki commentaryden spikerlerin sesleri duyulmuyordu :) 2010 Dünya Kupası'nda çalışan sesçileri merak ediyordum vuvuzelanın çıkardığı ses yüzünden... ama ondan daha zor bir şey daha keşfetmiş olduk: sadece kadın ve çocuklu izleyici kitlesi :)
  • Paylaş
:)) @Varmint gerçekten o gün orada olan teknisyenin kulakları hasar almıştır. 

Neden kadınlarında %100 genetikle erkeklere benzediği, aynı canlı olduğu, doğurmak haricinde eşit olmasa da denk olması gerektiği fikrinden yola çıkarak onların da küfür, edepsizlik, anarşi, kabalık, magandalık yapmak gibi olası özgürlüklerini biz erkekler belirliyoruz.

Yukarıda saydığım özelliklerden nefret eden o kadar çok erkek arkadaşım var ki; edepli, temiz, kibar çağdaş ve bence olması gerektiğinden nazik.

Yanı sıra yukarıdaki özellikleri taşıyan kadın arkadaşlarım da var.

Yani insan denen türün kadın dediğimiz dişisini neden kalıplara sokuyoruz biz erkekler. Bir kalıba gireceklerse kendileri tercihlerini yapıyor zaten. 

Bu arada o tiz sesin berbatlığı ve anatomik özellikleri ve teknik olarak yapamayacakları şeyleri tezahürat olarak  yapmaları da komik ve berbattı :))
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

262 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları